Загиблого «кіборга» Тернопільщина зустрічала на колінах з церковним передзвоном (відео)

Тіло загиблого "кіборга" Ігоря Римара від Тернополя до села Трибухівці серед ночі супроводжувала довжелезна колона автомобілів.

По самих селах люди запалювали лампадки, вшановуючи пам’ять героя, били у дзвони, ставали на коліна.

Про це на своїй сторінці в соцмережах пише журналіст Андрій Орляк, який їхав у кортежі з представниками "Автомайдану".

"Спершу було кількадесят, а потім, мабуть, кілька сотень автомобілів. По шосе вервиця розтягнулася на кілометри. Дорогою, у кожному селі вздовж траси на колінах стояли люди. Запалені лампадки - викладені на сотні метрів. І у кожному селі - короткий молебень біля труни "кіборга". Часто чулися церковні дзвони. В Бучачі колону зустріли близько 2-ї ночі. Людей було щонайменше півтисячі. Сотні були при в'їзді у Трибухівці, що одразу за Бучачем.
Така масовість і небайдужість, звісно, вразила. Але ще більше вразили саме поодинокі люди з лампадками в руках. Приміром, ще у Тернополі на зупинці біля Збаразького кільця на колінах стояв самотній чоловік, навколо більше - ні душі. Чи троє жіночок у білих халатах, які у темряві чекали на колону біля якоїсь чи то лікарні, чи медпункту. Або двє працівників заправки, що біз зна де також роздобули лампадки і стояли біля АЗС.
Після такого - схолєри висновків плодяться в голові. І один з них вже точно безкомпромісний: Герої не вмирають!", – написав Андрій Орляк.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!