Покинув США, щоб померти за Україну! На Тернопільщині поховали воїна АТО Володимира Питака (ФОТО, ВІДЕО)

Вчора у селі Дарахів Теребовлянського району поховали воїна 128-ої гірсько-піхотної бригади Збройних сил України Володимира Питака.

Він загинув 25 січня у боях біля Дебальцево. У березні минулого року він повернувся на Батьківщину з Сполучених штатів Америки, де прожив десять років, з єдиною метою – захищати Україну від зовнішнього агресора!

Довгих п’ять місяців він оббивав пороги військкоматів, аби таки мати змогу взяти у руки зброю. Зрозуміло, що здоров’я після багатьох років заробітчанської долі залишилося не ідеальним. Та Володимир відчував у собі сили, пише сайт Тернополяни. «Знаєте, інші шукали можливості, аби відкупитися від призову, а Володимир готовий був дати хабар задля можливості стати на захист України, - пригадують друзі загиблого. – Тільки у серпні відправився в армію звичайнісіньким рядовим. Він ніколи професійно не тримав в руках автомат. Одразу все не виходило, але вже в останні дні розповідав про бої, про те, як з побратимами щоразу відбивають атаки ворога».

Прощатися з Героєм прийшли ледь всі сусідні села. Колона вузькими вулицями рідного села тягнулася безкінечно. На похороні не було багато сліз та зітхань. Хор семінаристів співав повстанські пісні.

Покинув США, щоб померти за Україну! На Тернопільщині поховали воїна АТО Володимира Питака (ФОТО, ВІДЕО) (фото) - фото 1 Покинув США, щоб померти за Україну! На Тернопільщині поховали воїна АТО Володимира Питака (ФОТО, ВІДЕО) (фото) - фото 1 Покинув США, щоб померти за Україну! На Тернопільщині поховали воїна АТО Володимира Питака (ФОТО, ВІДЕО) (фото) - фото 1 Покинув США, щоб померти за Україну! На Тернопільщині поховали воїна АТО Володимира Питака (ФОТО, ВІДЕО) (фото) - фото 1 Покинув США, щоб померти за Україну! На Тернопільщині поховали воїна АТО Володимира Питака (ФОТО, ВІДЕО) (фото) - фото 1 Покинув США, щоб померти за Україну! На Тернопільщині поховали воїна АТО Володимира Питака (ФОТО, ВІДЕО) (фото) - фото 1 Покинув США, щоб померти за Україну! На Тернопільщині поховали воїна АТО Володимира Питака (ФОТО, ВІДЕО) (фото) - фото 1 Покинув США, щоб померти за Україну! На Тернопільщині поховали воїна АТО Володимира Питака (ФОТО, ВІДЕО) (фото) - фото 1 Покинув США, щоб померти за Україну! На Тернопільщині поховали воїна АТО Володимира Питака (ФОТО, ВІДЕО) (фото) - фото 1 Покинув США, щоб померти за Україну! На Тернопільщині поховали воїна АТО Володимира Питака (ФОТО, ВІДЕО) (фото) - фото 1
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!