• Головна
  • Тернопільські правоохоронці провели «Спартакіада-2011»
11:38, 27 серпня 2011 р.

Тернопільські правоохоронці провели «Спартакіада-2011»

З 22 по 23 серпня в Тернополі, на території фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», відбувся чемпіонат з волейболу серед збірних команд КФК правоохоронних органів Тернопільської області за програмою «Динаміада-2011», повідомляє Управління МНСУ в Тернопільській області.

В змаганнях брали участь 12 команд. Збірна команди Управління Міністерства Надзвичайних Ситуацій України виборола почесне друге місце. Чемпіонат складався з двох етапів. В першому етапі наші спортсмени з рахунком 2:0 перемогли команди податкової міліції та Служби безпеки України. В другому етапі рятувальники зустрілися з працівниками митниці, де також отримали перемогу. Але в фінальній грі, команда Управління Міністерства Надзвичайних Ситуацій України поступилася збірній команді Управління державного департаменту України з питань виконання покарань, яка зайняла в загальному заліку відповідно перше місце.