13-річна українка зайняла 14 місце на чемпіонаті, а перемогу виборов естонець

Результати змагань із Чемпіонату Європи з водно-моторного спорту оголосив головний суддя перегонів, Сергій Вишневський.

Перше місце у класі JT-250 виборов естонець Маттіас Агур. Друге – Артем Нікітін з Росії. Третє – Микита Лійцс – Латвія. В цьому класі змагалися й українські спортсмени, які посіли 23, 22 та 18 місця. А єдина в Україні та на цьому чемпіонаті дівчина-пілот, тринадцятирічна черкащанка Анастасія Лисенко, завоювала 14-ту позицію.

У другому титульному класі S-550, в якому човни-катамарани перевищують швидкість 100-130 км/год. найшвидшим став литовець Едгараз Рябко. Другим виявився минулорічний чемпіон Європи, латвієць Петеріс Пелненс. Третій – Отт Джоала, з команди Естонії. Результат українця - 9 позиція.

За Кубок мера Тернополя у класі RN-2000 змагалися гонщики на грейсерах – це човни, облаштовані автомобільними двохлітровими високофорсованими двигунами.

Переможний Кубок повезе додому росіянин Євгеній Князєв. Сусіднє 2-ге місце на п’ядесталі переможців зайняв українець Дмитро Лебідь. Латвієць Владіміріс Фьодоровс посів третю сходинку.

Сергій Вишневський наголосив, що у цьому класі змагалося чимало гонщиків з України. Вони посіли 4, 6 та 7 місця.

Клас T-550: 1 місце – Артем Чєрєнков (Росія); 2 місце – Єгор Шилов (Росія); 3 місце – Айвар Комісіар (Естонія). Українські гонщики завоювали 5 та 7 позиції.

- Дуже приємно, що змагання пройшли без суттєвих аварій, - зазначив головний суддя Чемпіонату Європи з водно-моторного спорту Сергій Вишневський. – Ви могли спостерігати за деякими переворотами, зіткненнями, тощо. Але спорт технічний, високошвидкісний, тому такі інциденти не вважаються серйозними.