Тернопільські чиновники змінили костюми та краватки на спортивну форму

В оздоровчому комплексі «Лісовий» с. Скоморохи Бучацького району завершилась VІІ спартакіада працівників органів місцевого самоврядування Тернопільської області, присвячена Дню фізичної культури і спорту. У спартакіаді працівників органів місцевого самоврядування брало участь 17 команд, а це понад 200 спортсменів-аматорів.
Перше місце у командному заліку зайняли спортсмени Підгаєцької районної ради,
друге – Гусятинської
і третє – Теребовлянської.

Відбувалися змагання в оздоровчому комплексі «Лісовий» в с. Скоморохи Бучацького району.

РезультатиVІІспартакіади

Міні-футбол
1 місце – Чортківська районна рада
2 місце – Заліщицька районна рада
3 місце – Гусятинька районна рада

Волейбол
1 місце – Монастирська районна рада
2 місце – Теребовлянська районна рада
3 місце – Підволочиська районна рада

Перетягування каната
1 місце – Підгєцька районна рада
2 місце – Гусятинська районна рада
3 місце – Тернопільська обласна рада

Армспорт
1 місце – Ільків Ігор, депутат Дорогичівської с\р, Заліщицька районна рада
2 місце – Бойчик Ігор, депутат Чернилівської с/р, Підволочиська районна рада
3 місце – Здрайчик Ігор, депутат Оришківської с/р, Гусятинська районна рада

Дартс
1 місце – Комарницька Ірина, депутат Угринівської с/р, Підгаєцька РР
2 місце – Данилюк Юля, головний спеціаліст оргвідділу Тернопільської РР
3 місце – Калуш Катерина, начальник відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Тернопільської міської ради

Стільба
1 місце – Крикончук Віктор, Цеценівський сільський голова, Шумська РР
2 місце – Стирчак Володимир, депутат Підгаєцької районної ради
3 місце – Бігус Іван,  депутат Гусятинської районної ради

Шахи
1 місце – Господарик Степан, депутат Зеленівської с/р Гусятинської РР
2 місце – Лещук Валентин, депутат Старопочаївської с/р, Кременецька РР
3 місце – Ковальков Юрій, консультант організаційного відділу виконавчогоапарату Тернопільської обласної ради

Настільний теніс
жінки

1 місце – Комарницька Ірина, депутат Угринівської с/р, Підгаєцька РР2 місце – Крупа Марія, член виконкому Скалатської міської ради
Підволочиська районна рада
3 місце - Горяча Олена, спеціаліст організаційного відділу Шумської РР

чоловіки
1 місце – Федуна Андрій, завідувач господарством Тернопільської РР2 місце – Боднар Валенин, депутат Великомлинівецької с/р, Кременецька РР
3 місце – Стецюк Григорій, депутат Бізірської с/р, Лановецька РР

Легкоатлетичне двоборство

Загальнокомандний підсумок
1 місце – Монастирська районна рада
2 місце – Шумська районна рада
3 місце – Тернопільська міська рада

Біг 60 метрів
1 місце – Дзюбінська Лілія, депутат Ковалівської с/р, Монастириська РР
2 місце – Горяча Олена, спеціаліст організаційного відділу Шумської РР3 місце – Бистрота Людмила, начальник відділу спорту і туризму управління у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Тернопільської МР

Стрибки у довжину
1 місце – Болотницька Галина, головний спеціаліст виконавчого апарату Козівської районної ради
2 місце – Крупа Марія, член виконкому Скалатської міської ради,Підволочиська районна рада
3 місце – Дзюбінська Лілія, депутат Ковалівської с/р, Монастириська РР

ЗАГАЛЬНОКОМАНДНИЙ ЗАЛІК

1 місце – Підгаєцька районна рада                  - 156,5 очок
2 місце – Гусятинська районна рада                 - 154
3 місце – Теребовлянська районна рада           - 140
4 місце – Шумська районна рада                       - 131
5 місце – Підволочиська районна рада             - 126
місце – Тернопільська обласна рада              - 122,5
7 місце – Монастириська районна рада            - 119
8 місце – Тернопільська міська рада                 - 119
9 місце – Лановецька районна рада                  - 117
10 місце – Заліщицька районна рада                 - 116
11 місце - Кременецька районна рада              - 115,5
12 місце – Бучацька районна рада                   - 112,5
13 місце – Тернопільська районна рада            - 111
14 місце – Збаразька районна рада                  - 109
15 місце – Козівська районна рада                   - 104
16 місце – Чортківська районна рада                - 103
17 місце – Зборівська районна рада                  - 88
18-19 місце – Бережанська районна рада          - 0
18-19 місце – Борщівська районна рада            - 0


Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)

Відгуки та коментарі

Написати відгук
Написати коментар

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Ваш відгук допоможе багатьом прийняти правильне рішення Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Автор
0/12
Викладення
0/12
Актуальність
0/12
Відгук:
Завантажити фото:
Вибрати

Коментарі призначені для обговорення, обговорення, вияснення цікавих питань. Для оцінок та рецензій використовуйте форму відгуку

Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!