М. Головко: «Замість реформ бачимо банальне лобіювання урядом інтересів великого бізнесу»

«Звітування уряду про 100 днів своєї роботи на тлі обвального падіння рівня життя українців, на тлі стрімкого здорожчання комунальних послуг, і все це за відсутності бодай якоїсь індексації доходів громадян, сприймається вкрай негативно.

Люди буквально жахаються від думки про те, як невдовзі вони будуть намагатися вижити в цих умовах». Так охарактеризував здобутки уряду Арсенія Яценюка народний депутат України від партії «Свобода» Михайло Головко 13 березня у програмі «Чорне дзеркало» в ефірі телеканалу «Інтер».

Нардеп від «Свободи» наголосив: «Ключова реакція українців на звіт уряду – розчарування. Громадяни України вкрай розчаровані невідповідністю гасел, які озвучували нинішні можновладці на Майдані, зокрема і Арсеній Яценюк, із тим, що відбувається нині в державі. Обіцяли боротися з олігархічним бізнесом, із виведенням коштів в офшори – жодного кроку в цьому напрямку не зробили. На митниці тіньові схеми залишилися ті самі – навіть голова Нацбанку офіційно називає цифру 6 мільярдів через тіньові схеми на митниці виведено, в тому числі від реекспорту нафти безакцизного, пише Інфа.

Щодо так званих реформ чинного уряду, то зауважимо, що жодного податкового полегшення не відбулося – уся ця «податкова реформа» на ділі означає банальне укрупнення податків: замість двадцяти чотирьох зробили дев’ять, просто об’єднавши деякі з них. Ба більше, додали нові – тепер обкладають податками житло, причому однаково з тих, хто має нерухомість, скажімо, в елітній Конча-Заспі і деінде по всій країні. Це несправедливо. «Свобода» пропонувала запровадити податок на розкіш, великий бізнес – великі податки, малий бізнес – малі податки. Натомість знову бачимо банальне лобіювання інтересів великого бізнесу».

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!