М. Головко: «Замість реформ бачимо банальне лобіювання урядом інтересів великого бізнесу»

«Звітування уряду про 100 днів своєї роботи на тлі обвального падіння рівня життя українців, на тлі стрімкого здорожчання комунальних послуг, і все це за відсутності бодай якоїсь індексації доходів громадян, сприймається вкрай негативно.

Люди буквально жахаються від думки про те, як невдовзі вони будуть намагатися вижити в цих умовах». Так охарактеризував здобутки уряду Арсенія Яценюка народний депутат України від партії «Свобода» Михайло Головко 13 березня у програмі «Чорне дзеркало» в ефірі телеканалу «Інтер».

Нардеп від «Свободи» наголосив: «Ключова реакція українців на звіт уряду – розчарування. Громадяни України вкрай розчаровані невідповідністю гасел, які озвучували нинішні можновладці на Майдані, зокрема і Арсеній Яценюк, із тим, що відбувається нині в державі. Обіцяли боротися з олігархічним бізнесом, із виведенням коштів в офшори – жодного кроку в цьому напрямку не зробили. На митниці тіньові схеми залишилися ті самі – навіть голова Нацбанку офіційно називає цифру 6 мільярдів через тіньові схеми на митниці виведено, в тому числі від реекспорту нафти безакцизного, пише Інфа.

Щодо так званих реформ чинного уряду, то зауважимо, що жодного податкового полегшення не відбулося – уся ця «податкова реформа» на ділі означає банальне укрупнення податків: замість двадцяти чотирьох зробили дев’ять, просто об’єднавши деякі з них. Ба більше, додали нові – тепер обкладають податками житло, причому однаково з тих, хто має нерухомість, скажімо, в елітній Конча-Заспі і деінде по всій країні. Це несправедливо. «Свобода» пропонувала запровадити податок на розкіш, великий бізнес – великі податки, малий бізнес – малі податки. Натомість знову бачимо банальне лобіювання інтересів великого бізнесу».

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!