В Тернополі звітували нардепи

Тарас Пастух, Семен Семенченко та Руслан Сидорович, які є представниками фракції «Самопомочі» в парламенті, пішли в народ: навідались в трудові колективи підприємств Тернополя. Там розповіли про «100 днів роботи» уряду, а головне відповіли на питання, які мали люди.

Великих збіговиськ чи прес-конференцій не робили, бо ж і так відкриті для будь-яких запитань чи то через аплікаційну форму на сайті http://samopomich.ua через яку можна звернутися до кожного депутата чи то на особистому прийомі громадян. До речі Тарас Пастух та Руслан Сидорович провели такий двохгодинний прийом в офісі міського осередку по Руській, 52.

Крім того народні обранці, вважають парламентарі, повинні забувати про практику збирати людей в залах. Значно простіше і логічніше самому депутату прийти до людей.

Основне, що цікавило тернополян, чи то на прийомі чи то під час зустрічей в колективах – війна на Сході, невтішна ситуація з гривнею, доля бюджетників, очищення влади.  Якісь відповіді людей задовольнили, якісь ні.

Приміром точного прогнозу щодо вартості валюти та позицій гривні не може бути, допоки президент та прем’єр не вирішать кадрових питань. Так само дивувало людей чому ніхто не сидить за провали в Іловайську, Дебальцевому, Донецькому аеропорту. Нардепи розповіли людям своє бачення: «місце мало як некомпетентність так і зрада». Разом з тим депутати наполягли, що ці питання потрібно вирішувати в юридичній площині та законними методами. 

Говорили тернополяни й про пропаганду, яку помічають на центральних телеканалах. Говорили про це, приміром, під час зустрічі Семенченка та Пастуха з учасниками вишколу «Захисти свій дім» на який завітали й військові артилеристи, які зараз дислокуються в Тернополі. Хтось з хлопців був в АТО, а в багатьох там друзі. Людей обурює те, що командування та ЗМІ «звітують» про успішне проведення чи то операцій чи то відступів та мінімальні втрати, в той час коли по багатьох напрямках, насправді провал… Депутати підтвердили, що така «біда» є. З пресингом і викривленням вони стикалися й самі. Приміром неодноразово повідомляли через соцмережі і пресу (бо інформування військового керівництва та командування АТО, результатів не давали – авт…) про проблеми з технікою, зброєю та наступами на Дебальцево. Як наслідок провладні ЗМІ та офіційні особи «натякали», що нардепи таким розголосом підіграють ворогу. Та з’ясувалось, що попередження депутатів були вірними і чим закінчилось Дебальцево, всі ми знаємо…

Як 100 днів роботи парламенту бачить керівництво фракції, можна прочитати за посиланням http://samopomich.ua/uk-100-dniv-roboty-parlamentu/

20150313_162137_Richtone(HDR)
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!