Діти-інваліди з Тернопілля вибороли 28 медалей

Аж сім нагород найвищого ґатунку, 18 срібних медалей і три "бронзи" – такий здобуток наших юних спортсменів, які взяли участь у спартакіаді "Повір у себе".

Змагання проходили протягом 12-21 вересня у Криму, в Євпаторії, - пише  20 хвилин. Тернополяни, були представлені у чотирьох видах спорту: футбол, боротьба, легка атлетика та настільний теніс.

До речі, XVIII спартакіаду "Повір у себе", що пройшла на базі національного центру підготовки паралімпійців і дефлімпійців, присвятили 20-й річниці Незалежності України. Загалом у тих змаганнях взяли участь 18 дітей-інвалідів із Тернопільщини. Шестеро наших греко-римських борців під керівництвом тренера Леона Уруського здобули дві нагороди. Дев'ятеро футболістів, яких тренував Ярослав Бойко, завоювали на змаганнях "срібло".

Особливо хочеться виділити нашу землячку Марію Мазурок. Вона у бігу на дистанціях 400 та 800 м здобула дві найвищі нагороди. На дистанції 200 м тернополянка виборола ще й "срібло".

Окрім того, тернопільська жіноча команда із голболу взяла участь у турнірі, що проходив у Харкові. Серед семи учасників наші спортсменки з вадами зору зайняли четверте місце. У тернопільському "Інваспорті" відбувся також внутрішній чемпіонат із шашок, присвячений олімпійському тижню. У жінок перше місце здобула Іванна Харабора, яка навчається у тернопільському реабілітаційному центрі. У чоловіків найкраще грає у шашки Степан Господарик - житель села Паївка, що на Гусятинщині.

Маємо рекорд України

Нещодавно тернопільські спортсмени-інваліди з вадами зору взяли участь у чемпіонаті України із пауерліфтингу. Першість країни пройшла у Рівному 22-24 вересня. У ваговій категорії до 67 кг п’яте місце посів тернополянин Сергій Юрійчук. Срібну нагороду у ваговій категорії до 90 кг здобув Микола Феш. Найвищим досягненням порадував наш земляк Василь Горобець. Спортсмен виступає у категорії до 110 кг. У Рівному він став абсолютним чемпіоном, встановивши новий рекорд України.

До змагань спортсменів-пауерліфтерів готували тренери Віктор Юзчишин та Ігор Лисий.