В одному з найбільших господарств Тернопільщини зменшують площі під посіви цукрових буряків на користь сої

В господарстві ТОВ «Бучачагрохлібпром» вчасно завершили посів ранніх ярих зернових культур. На черзі – кукурудза та соя. За словами фахівців підприємства, цьогоріч погода внесла свої корективи у терміни виконання весняно-польових робіт.

- Дещо зменшилися площі від посів цукрового буряка, виробництво якого стає нерентабельним. Натомість збільшили площі під сою, - розповідає директор насіннєвого заводу ТОВ «Бучачагрохлібпром» Михайло Євусяк. – Завдяки використанню інноваційних технологій під час весняно-польових робіт-2015 вдалося у стислі терміни здійснити задумане. Щодо врожаю, то зараз про це говорити рано – різка зміна температур може відбитися на врожайності і вегетаційному розвитку культур. Для того, аби вберегти посіви ми використовуємо у своїй роботі науковий підхід та якісний захист.

Вже зараз у ТОВ «Бучачагрохлібпром» активно підживлюють озимі зимові культури та озимий ріпак азотними добривами та аміачною селітрою. Проводиться комплексний захист від хвороб і шкідників озимих культур та позакореневе підживлення мікродобривами.

Для того, аби знайти нові селекції і репродуктивні зернові сорти зернових агрономи та спеціалісти господарства постійно спілкуються зі своїми партнерами, вивчають досвід інших підприємств та обмінюються ідеями щодо покращення врожайності, вивчають ринок збуту, попит тощо.

Приймати врожай вже готовий насіннєвий завод датської фірми «Кімбрія», європейські стандарти і потужності якого дозволяють надавати послуги по очистці і протруюванні насіння сільськогосподарських культур за доступними цінами. В «Бучачагрохлібпромі» сподіваються, що подальші погодні умови сприятимуть хорошим сходам, доброму росту і розвитку рослин, адже це – запорукою врожаю.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!