Михайло Головко зареєстрував постанову щодо перейменування села Радянське Кременецького району

Село Радянське входить до складу Радянської сільської ради і є центром Великомлинівецької сільської ради Кременецького району Тернопільської області.

Перейменування села Радянське на село Великі Млинівці є обґрунтованим, оскільки це сприятиме поверненню історичної назви населеному пункту, під якою він згадується в писемних джерелах, починаючи від XVст. Вперше село Млинівці згадується в акті від 14 листопада 1482 року.

«У наявності є усі погодження, а також бажання громади села на зміну назви населеного пункту. Після численних звернень мною було зареєстровано постанову про перейменування села Радянське Кременецького району Тернопільської області на село Великі Млинівці», - зазначив народний депутат України Михайло Головко.

Питання про перейменування села Радянське підтримане територіальною громадою на загальних зборах громадян, погоджено відповідно до законодавства, розглянуто і схвалено Великомлинівецькою сільською, Кременецькою районною, Тернопільською обласною радами (рішення № 320 від 30.07.2004 року).

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!