Як правильно використовувати всесезонні шини

Правильність в користуванні всесезоннимі шинами продовжить час їхнього життя і збереже ваші гроші. Поведінка автомобіля на дорозі багато в чому залежить саме від того, в якому стані знаходяться колеса. Тому варто в першу чергу звертати свою увагу на ті рекомендації, які підносить завод виробник вашої машини.

Перед тим як ви почнете використовувати на повну котушку всесезонную гуму, по-перше, потрібно звернути увагу на тиск в ній. А бажано це робити не менше одного разу на два тижні. Якщо тиску буде надлишок, тоді ви на собі відчуєте все реальне життя наших доріг, ну а ще пляма контакту колеса з дорогою буде реально меншою, що означає - машина стає на дорозі менш стійкою. Якщо ж тиск нижче норми, то контакт з дорогою збільшується, але знос шини росте в рази. Коли не дотримуються норми і вимоги тиску виробника, покришки можуть з легкістю зіпсуватися, це призведе до того, що вона лопне під час руху. Не забувайте качати їх в прохолоді, так як при високій температурі повітря збільшується у своєму об'ємі, а при низької - навпаки.

Ще до того, як машина потрапила вам до рук, виробник задав точно встановлені норми для розмірів гуми. Не варто ці установки занадто ігнорувати. Адже коли ви одягнете дуже вузьке, велике, маленьке взуття вам дуже зручно? Якщо не дотримуватися норм типорозмірів, це може призвести мінімум до псування автомобіля, а на худий кінець до аварії.

Оглядайте всесезонку регулярно. Слідкуйте за протектором щоб у нього знос був рівномірним.В жодному разі не можна допустити на його поверхні сторонніх предметів. І дивіться на скільки стерся протектор. Дуже негативно позначиться на терміні користування дуже швидка їзда, погані дороги, сильно різке гальмування і розгін. Не перевантажуйте свої колеса. Уникайте ударів об камені, цегла, бордюри.

Звичайно ж, правильна установка всесезонной шини ( http://rezina.fm/shini/vsesezonnie ) - це запорука успіху безпечної їзди. Після того як монтаж вже пройшов, потрібно в обов'язковому порядку правильно відбалансувати колеса. Якщо ж такого не зробити, тоді знос буде далеким від рівномірного. Розвал потрібно перевіряти не менше разу на рік. Вентиль обов'язково потрібно міняти при кожній заміні гуми. Постійно стежте за відповідністю швидкісного індексу та індексу навантаження.

Якщо дотримуватися всіх правил то проблем з гумою не буде, от тільки потрібно своєчасно її змінювати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі