Чому олігархи «воюють» з бійцями АТО?

В Україні почала цілеспрямована кампанії з дискредитації добровольців АТО, тих хто захистив нашу державу від російської агресії. До політичної «чорнухи» звикли всі. Однак, коли брудом обливають учасника АТО, який пішов добровольцем на війну, брав участь у боях під Дебальцево, допомагав витягувати хлопців з полону, це переходить усі межі моральності. Хоча для українських олігархів у боротьбі проти українського народу будь-які методи підходять в тому числі і відверта брехня, а для деяких “журналістів” гроші не пахнуть.

Свого часу всі ми з сумом спостерігали, як олігархи та продажні генерали знищували батальйон «Айдар», який захистив більшу частину Луганщини від російських військ, як намагалися розпустити «Добровольчий український корпус «Правого сектору», бійців якого гордо називають «кіборгами», як намагалися відвести з фронту полк «Азов», який звільнив і відстояв Маріуполь. Тепер взялися за народного депутата від Тернополя Тараса Пастуха.

Олігархи бояться людей, які користуються авторитетом у суспільстві та здатні повести за собою народ

Ці події відображають загальний процес боротьби олігархів проти бійців АТО, які наважуються піти проти системи. Олігархи бояться людей, які користуються авторитетом та повагою у суспільстві. Бо ці бійці, перевірені війною, здатні повести за собою народ. Їм треба «бездушне стадо», яке вони будуть «гнати» у власних інтересах. Свого часу радянська влада такими методами боролася з ветеранами війни в Афганістані, які могли піти проти тодішньої комуністичної системи. Їх звинувачували у торгівлі наркотиками, у бандитизмі лише би зруйнувати авторитет «афганців» у народі.

Я особисто не знайомий з Тарасом Пастухом, але знаю, що його батьки були репресовані комуністичним режимом, пройшли Сибір. Перед тим, як піти добровольцем на фронт Пастух продав свій бізнес. Саме ці кошти фігурують у його офіційній декларації за 2014 рік (яку він не ховав, як робить більшість відомих політиків), з якої «писаки» зробили сенсацію «де ж Пастух заробив 1 млн. гривень». Тарас Пастух пішов в армію не з пустими руками, а витратив на амуніцію для своєї роти близько 200 тис. гривень. І зараз допомога не припинилася.

Олігархам потрібні «професійні» політики, які звикли брати хабарі і покірно виконувати накази своїх босів

Свого часу Пастух пообіцяв, що якщо ворог буде наступати, він буде не в сесійній залі, а на фронті. Тому, коли у січні 2015 відновилися бої в Дебальцевому, Тарас Пастух був разом зі своєю ротою. У тому, що Дебальцеве не перетворилося на «другий Іловайськ» і звідти вдалося вивести більшу частину військових є і його заслуга також.

“Війна” проти Тараса Пастуха – лише початок масштабної кампанії з дискредитації усіх «людей у формі», які з війни пішли у владу. Народ хочуть переконати, що герої, які добровільно погодилися стояти на смерть перед російською агресією, є недостойними бути у владі. Олігархи роблять все можливе, щоб воїни, які здатні зруйнувати існуючу олігархічну систему, не заважали їм грабувати Україну. Олігархам потрібні лише «професійні» політики, які звикли брати хабарі і покірно виконувати накази своїх босів.

Сьогодні свідомі українці мають стати на захист як бійців-добровольців, так і армійців, які воюють чи воювали в зоні АТО. Люди, які пройшли війну - це основа нової майбутньої української політики. Вони здатні зламати «хребет» корупційній системі. Давайте захистимо їх від ворога внутрішнього, як вони захистили нас від ворога зовнішнього.

Богдан Ільків

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!