«Бучачагрохлібпром» налагодив співпрацю з потужним світовим виробником насіння

У ТзОВ «Бучачагрохлібпром» вже думають про наступну посівну. Зокрема, спеціалісти насіннєвого заводу 26 червня відвідали одну з провідних європейських фірм в галузі насінництва ТОВ «Лімагрейн Україна», з якими налагоджують подальше співробітництво.

- «Лімагрейн Україна» на Вінничині проводило День поля, тут зібрались керівники і фахівці сільськогосподарських підприємств зі всієї України. Вони,  як і ми, розуміємо, що насіння цього виробника дійсно якісне та заслуговує уваги аграріїв, адже дає хороші врожаї та сприятливе для нашого клімату, - зауважує директор насіннєвого заводу ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Михайло Євусяк. 
Зокрема, гості заходу мали можливість оглянути демонстраційні ділянки зернових та зернобобових культур, а також   озимого ріпаку. Варто зазначити, що вдалося досягти і певних домовленостей з відомим виробником насіння.
- Для нас важливо було підібрати сорти озимих зернових – пшениці та ячменю. І таки вдалося відібрати кращі з кращих зразків насіннєвого матеріалу, які ми вже в скорім часі засіємо на полях Тернопільщини, - каже Михайло Семенович. - Маємо надію на хороші сходи і працюємо в напрямку подальшої співпраці з ТОВ «Лімагрейн Україна», адже партнерство у сільському господарстві – це не лише ділові стосунки, але й взаємовигідне співробітництво та обмін досвідом, яке обов’язково принесе позитивні результати.«Бучачагрохлібпром» налагодив співпрацю з потужним світовим виробником насіння (фото) - фото 1
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Новини компаній
09:07, Сьогодні
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!