На Тернопільщині «Бучачагрохлібпром» розпочав жнива (фото)

Надворі буяє тепле літо, яке несе із собою і перші врожаї на полях області. Вже у ці дні стартувала жнивна кампанія і на Тернопільщині. Чи не першими в поля вийшли комбайни ТзОВ «Бучачагрохлібром».

Бучачцькі аграрії кажуть, рік буде сприятливий для тих господарників, які дотримуються усіх агротехнічних процесів повного циклу догляду за зерном.

- Ми розпочали зі збору озимого ячменю, зокрема маємо перші врожаї по сорту «Лоран», - каже директор насіннєвого заводу ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Михайло Євусяк. – Так, результатом поки дуже задоволені – вже у перші дні жнив, збираємо в середньому по 76 центнерів зерна з гектара.

За словами Михайла Семеновича, потенціал є, загалом рік буде щедрий на сходи – кліматичні умови на Тернопіллі цьогоріч сприяють хорошим показникам врожайності. Тож у аграріїв краю розпочинається своєрідний екзамен, для позитивного результату якого вони готувалися цілий рік, невтомно працюючи у полі.

На Тернопільщині «Бучачагрохлібпром» розпочав жнива (фото) (фото) - фото 1 На Тернопільщині «Бучачагрохлібпром» розпочав жнива (фото) (фото) - фото 1 На Тернопільщині «Бучачагрохлібпром» розпочав жнива (фото) (фото) - фото 1 На Тернопільщині «Бучачагрохлібпром» розпочав жнива (фото) (фото) - фото 1
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!