100 днів роботи Барни: «До нього на розмову жоден з аграріїв не заходив з конвертом», - Петро Гадз

Найдоступніший з усіх попередніх губернаторів Тернопільщини. Так про Степана Барну відгукується Герой України, голова наглядової ради «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз. 
Ми запитали в аграрія, як він оцінює 100 днів роботи очільника області на новій посаді і почули лише схвальні слова на адресу Степана Степановича.
- Легкий у спілкуванні, з ним надзвичайно комфортно працювати, він швидко вловлює ідеї та вміло вселяє оптимізм та віру в майбутнє, - характеризує Петро Гадз обласного керманича. – Я спілкуюся з багатьма господарниками краю і що важливо, усі вони задоволені його підтримкою. Степан Барна веде чесну і відкриту гру.
За словами керівника ТзОВ «Бучачагрохлібпром», призначений на посаду 2 квітня очільник Тернопільщини відверто говорить про те, що обласна влада не буде заважати бізнесу працювати.
- Він не те, що розумний, він діловий… і не те, що діловий, він українець, патріот, а це надзвичайно необхідна риса у відповідальній місії керівництва цілою областю. Ні одна посада у нього не була продана! - розповідає Петро Іванович. - Зауважу (адже добре володію інформацією), що до Барни на розмову жоден з аграріїв не заходив з конвертом. Він так і говорить: «Хлопці, мені від вас нічого не потрібно, лише працюйте, створюйте робочі місця, наповняйте бюджет».
Відомий господарник Тернопілля також додав, що при такому губернаторові дійсно хочеться працювати та розвивати рідний край. 
- Сьогодні хотілось би лише побажати Степану Степановичу, аби він приглядався і «фільтрував» людей довкола себе, щоб створити дійсно сильну команду однодумців, які допоможуть Тернопільщині стати потужною областю у всіх сферах економіки, - зазначив Петро Гадз.
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!