0352.ua

100 днів роботи Барни: «До нього на розмову жоден з аграріїв не заходив з конвертом», - Петро Гадз

Найдоступніший з усіх попередніх губернаторів Тернопільщини. Так про Степана Барну відгукується Герой України, голова наглядової ради «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз. 
Ми запитали в аграрія, як він оцінює 100 днів роботи очільника області на новій посаді і почули лише схвальні слова на адресу Степана Степановича.
- Легкий у спілкуванні, з ним надзвичайно комфортно працювати, він швидко вловлює ідеї та вміло вселяє оптимізм та віру в майбутнє, - характеризує Петро Гадз обласного керманича. – Я спілкуюся з багатьма господарниками краю і що важливо, усі вони задоволені його підтримкою. Степан Барна веде чесну і відкриту гру.
За словами керівника ТзОВ «Бучачагрохлібпром», призначений на посаду 2 квітня очільник Тернопільщини відверто говорить про те, що обласна влада не буде заважати бізнесу працювати.
- Він не те, що розумний, він діловий… і не те, що діловий, він українець, патріот, а це надзвичайно необхідна риса у відповідальній місії керівництва цілою областю. Ні одна посада у нього не була продана! - розповідає Петро Іванович. - Зауважу (адже добре володію інформацією), що до Барни на розмову жоден з аграріїв не заходив з конвертом. Він так і говорить: «Хлопці, мені від вас нічого не потрібно, лише працюйте, створюйте робочі місця, наповняйте бюджет».
Відомий господарник Тернопілля також додав, що при такому губернаторові дійсно хочеться працювати та розвивати рідний край. 
- Сьогодні хотілось би лише побажати Степану Степановичу, аби він приглядався і «фільтрував» людей довкола себе, щоб створити дійсно сильну команду однодумців, які допоможуть Тернопільщині стати потужною областю у всіх сферах економіки, - зазначив Петро Гадз.
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!