В наші дні багато власників цінного майна і нерухомості користуються спеціальними охоронними системами з метою забезпечити надійний захист і збереження об'єктів.

Сьогодні охоронне відеоспостереження - це найзручніший спосіб зафіксувати все, що відбувається, зловити або зупинити грабіжника, контролювати дії зловмисників, а також зберігати архіви записів всіх подій. Останні можуть стати відмінним інструментом доказу скоєного злочину. Так, сучасна ip камера http://xn--80adgeboqrpy5j.com.ua/videocamera/ip_cameras здатна зафіксувати всі події та передати відеозапис в мережу інтернет для подальшого перегляду та аналізу. 

Установка відеоспостереження http://xn--80adgeboqrpy5j.com.ua/ystanovka_videosposterejennyaпередбачає строге дотримання норм і правил. Перед покупкою необхідно обов'язково проконсультуватися з експертом. Зараз на ринку охоронного обладнання існує дуже великий вибір найрізноманітніших камер, датчиків, сигналізацій і охоронних пристроїв. Якого виробника чи постачальника вибрати - ви можете вирішити самі, а ось функціональність обладнання підкаже тільки фахівець.

Поговоримо про те, які дроти вибирати для охоронних відеопристроїв і де їх краще прокладати. Існують такі поширені типи дротів і кабелів для створення охоронної системи відеоспостереження:

  • Сигнальний кабель
  • Коаксіальний кабель
  • Телекомунікаційний кабель
  • Спеціалізовані кабельні лінії.

Кожен з вище перерахованих кабелів має спеціальні характеристики і функціонал. Наприклад, сигнальний кабель до відеокамер необхідно обов'язково використовувати в гофротрубі. Навіть якщо кабель буде йти під стелею, все одно важливо прокласти його, використовуючи при цьому захист. Експерти радять до встановлення систем відеонагляду http://xn--80adgeboqrpy5j.com.ua/yak_vstanovutu_videososterejennya обов'язково продумати, де конкретно будуть йти дроти передачі сигналу і живлення.

Другий важливий кабель - коаксіальний. Цей кабель дуже важливий, його не можна ні в якому разі перегинати. Тут важливо вибрати місце уздовж стіни, де кабель буде йти рівно, без вигинів і кутів. Коаксіальний кабель використовують для передачі аналогових сигналів. Найчастіше аналоговий сигнал може передаватися на 30 - 50 метрів, а якщо з підсилювачем - на всі 300 метрів. Підсилювачі - це спеціальне обладнання, яке допомагає передавати гарної якості сигнали на відстань від 300 до 2500 метрів. Залежно від площі вашого об'єкта варто підбирати пристрої і спосіб їх з'єднання.

Якщо у вас виникли труднощі в проектуванні системи охорони свого будинку, найкраще звернутися за консультацією до фахівців. Так як існує ризик того, що самостійно ви створите непрацюючу систему охорони. Не економте на своєму захисті і збереженні свого майна!