0352.ua

Врожай озимого ячменю перевершив очікування бучацьких аграріїв

У ТзОВ «Бучачагрохлібпром» завершили збирання озимого ячменю. За два-три дні у поля вийдуть вже комбайни, котрі молотитимуть озиму пшеницю та горох.

Заступник директора з рослинництва ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Тарас Швець каже, що рік для аграріїв видався вдалим, а показники врожайності значно вищі, ніж очікувалося.

- Зима була досить важкою для господарників, позаяк, врожай озимого ячменю видався на славу. Підприємство посіяло його цьогоріч на площі 2248 га, середня врожайність склала 70-75 центнерів на гектар. Вже зараз на полях ми підготовляємо землю під майбутній посів, вносимо мінеральні добрива, - розповідає Тарас Швець.

З дня на день агропідприємство Петра Гадза продовжить жнива. Говорять у ТзОВ «Бучачагрохлібпром» і про попередні очікування. Озимої пшениці засіяли на площі 6311 га і планують зібрати від 8 до 10 т/га. Бачать аграрії і прекрасні сходи гороху, прогнозують, що з 529 гектарів зберуть не менше 5-5,5 т/га.

- Досить результативним видався рік і для озимого ріпаку, цього року ми засіяли його на близько 4000 гектарів, однак вже в наступному збільшимо площу під посів до 5000 га, - каже Тарас Ярославович. - Загалом же, за сприятливих погодних умов у ТзОВ «Бучачагрохлібпром» жнивна кампанія закінчиться до місяця часу, тобто в першій декаді серпня.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!