На Тернопіллі бучацькі аграрії приступили до реалізації високопродуктивного насіннєвого матеріалу

Закінчивши із збиранням озимого ячменю в ТзОВ «Бучачагрохлібпром» приступили до наступного етапу. Вже зараз насіннєвий завод підприємства підготував для реалізації високоякісний насіннєвий матеріал як іноземної, так і вітчизняної селекції.
Так, насіннєвий завод датської фірми «Cimbria», що експлуатується на бучацькій агрофірмі ще з 2006-го року, пропонує на продаж сорти озимого ячменю «Луран» (1-ша репродукція), «Достойний» (1-ша репродукція; еліта) та «Дев’ятий вал» (суперрепродукція).
- Варто відзначити, що це високопродуктивні сорти озимого ячменю з хорошими господарськими показниками, - запевняє директор насіннєвого заводу «Бучачагрохлібпром» Михайло Євусяк. – Зокрема, вони зимо-морозостійкі та посухостійкі, високоврожайні, відносяться до сортів інтенсивного типу з відмінною регенеративною здатністю. Вищезгадані сорти ячменю також мають добру стійкість до стеблових хвороб та є стійкими до вилягання.
Бучацькі аграрії запевняють – їхнє насіння має відмінну якість, адже на підприємстві здійснюється повний цикл догляду за насіннєвим матеріалом – від його посіву до реалізації. 
Додамо, що завод агропідприємства Петра Гадза спеціалізується на очищенні, калібруванні, протруюванні і фасуванні насіння різноманітних сільськогосподарських культур. На сьогоднішній день - це дві потужні зерноочисні лінії: перша - потужністю 150 тон на добу, друга - 250 тон на добу.
За словами Михайла Семеновича, на базі ТзОВ «Бучачагрохлібпрому» знаходяться дві насіннєві лабораторії, які ведуть контроль за якістю насіння, а саме: його чистотою (калібрування та очистка по питомій вазі), енергією, схожістю та масою 1000 зерен. 
На Тернопіллі бучацькі аграрії приступили до реалізації високопродуктивного насіннєвого матеріалу (фото) - фото 1
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!