Важливим моментом є створення на городі садка з багаторічних трав http://plants-club.ua/shop/roslyny/bagatorichni-travy.html або тих, які розмножуються самосівом. З використанням дизайнерських рішень можна посадити і однорічні екземпляри. Багато хто з представників пряних трав радують своїми сходами вже ранньою весною.

Як елемент ландшафтного дизайну садок з пряних трав буде виглядати відмінно. Його можна розмістити у парадній зоні. Досить підкреслити дизайн з використанням вишуканого або оригінального огородження. Для надання особливого зовнішнього вигляду, наприклад, досить обкласти ділянку гарними каменями. Для створення дизайну можна використовувати елементи альпійської гірки, прикрасити садок керамічними осколками. Гравійні відсипки додадуть садочку вигляд, близький до природи. Будь-які фігурки, горщики підійдуть як прикраси.

На такий грядці окремими ділянками можна посадити такі багаторічні рослини, як чебрець (чебрець), материнку, мелісу, кмин, шавлія, любисток. Між посадженими багаторічними травами при бажанні оставляются прогалини для однорічних посадок. Наприклад, базиліка, кропу, коріандру. Головне представити як садок або клумба прянощів буде виглядати під час цвітіння. Насадження повинні виглядати красиво. Особливий дизайн посадкам додадуть такі трави, як лаванда, безсмертник, деревій, рута. При створенні такого садка виникає ефект безмежної фантазії, хочеться реалізувати свої ідеї, тому асортимент рослин можна доповнити аптекарськими екземплярами.

Багато багаторічні пряні трави підуть для створення красивої альпійської гірки. Крім того, додатково конструкцію з каменів можна прикрасити ялівцем. Такий дизайн буде максимально наближений до природного. Головне пам'ятати, що при створенні альпійської гірки необхідна дренажна система, що складається з ями, в яку насипається керамзит, пісок та інші компоненти, призначені для швидкого виведення надлишків води. Такий садочок зручний ще тим, що все росте в одному місці.

Якщо набридло використовувати декоративні квіти, користь яких тільки в їх красі, то слід зупинити свій вибір на корисних травах. Цвітіння останніх при правильному дизайні затьмарить навіть шикарні жоржини. Важливим моментом є те, що трави розростаються. Чи варто боротися з цим вирішувати садівникові. Додаткове кам'янисте огородження може перешкодити даному процесу.