Тернопільський педуніверситет – другий у рейтингу найкращих педагогічних та гуманітарних вишів України – (Таблиця)

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка посів друге місце у рейтингу педагогічних вишів України.

Відповідний рейтинг опублікував інформаційний ресурс "Освіта.ua". На сайті розміщена таблиця зі списком педагогічних університетів, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2015 року.

На першому місці у рейтингу «Кращих педагогічних навчальних закладів України» Національний педагогічний університет імені М. Драгоманова, а на другому – Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка.

Як зазначає ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка Володимир Кравець, ці дані було взято до уваги при формуванні державного замовлення. Відповідно цього року найбільше держзамовлення серед педагогічних вишів України отримав Національний педагогічний університет імені М. Драгоманова (Київ). А на другому місці за обсягом державних місць – Тернопільський національний педуніверситет імені В.Гнатюка. «По кількості у нас – це 521 державне місце. Тоді як Харківський виш, який вважається великим педагогічним університетом України, має 390». 

На сайті "Освіта.ua" опублікований також загальний рейтинг вишів України, до якого входять як університети технічно-математичного та класичного, так і педагогічного напрямків. Критерій формування рейтингу – кількість опублікованих праць викладачів університетів у наукометричних виданнях. Фахівці зазначають, що європейська наукова література перш за все орієнтована на технічно-математичний, природничий напрямки. І зовсім або дуже мало враховує гуманітарний. Тому результати діяльності університетів за кількістю опублікованих праць викладачів університетів у наукометричних виданнях не можуть бути співмірними.

Рейтинг «Кращих педагогічних навчальних закладів України» 

Тернопільський педуніверситет – другий у рейтингу найкращих педагогічних вишів України – (Таблиця) (фото) - фото 1
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!