0352.ua

Як купити автомийку і не помилитися з вибором

XX століття часто називають століттям автомобілів, а в новому сторіччі значення автомобіля тільки зростає. Особистий автомобіль істотно спрощує життя людей, тому не дивно, що машина зараз є практично в кожній родині, а в деяких навіть по дві. Автовласників стає все більше, а за машинами потрібно доглядати, тому для бізнесу актуальні такі об'єкти, як автосервіси та автомийки.
Якщо ви будете мати автомийку з вигідним географічним положенням і сучасним обладнанням, то вкладення стануть швидко окупатися. Однак, тут постає серйозне питання: купити готову автомийку з рук або створити бізнес з нуля? Багато в чому це залежить від наявних коштів і вільного часу. Основні фактори, що впливають на рішення про покупку готової до роботи автомийки - прибутковість бізнесу, стан устаткування, географічне положення. Варто заздалегідь провести маркетингові дослідження, виявити основних конкурентів і їх розкрученість. За відомостями аналітиків з інтернет-порталу BeBoss.ru, все ж вигідніше купити бізнес, ніж починати з нуля. Одне тільки устаткування буде коштувати не менше 100 тисяч умовних одиниць. Так http://www.beboss.ru/business стверджує, що середня ціна автомийки становить 150-200 тисяч доларів.
Місцезнаходження
Продаж бізнесу часто відбувається через невигідне розташування, тому потрібна грамотна оцінка. Самий ідеальний варіант - відсутність інших автомийок поруч. Якщо ж конкуренти все-таки є, то доведеться приділяти більше уваги рекламі, PR-заходам і створенню спеціальних пропозицій для клієнтів.
Устаткування
Купівля-продаж бізнесу часто здійснюється через проблеми з обладнанням. Варто запам'ятати, що номером 1 в цій сфері є обладнання фірми Karcher. При покупці автомийки важливо оцінити зношеність обладнання, щоб потім не витрачати додаткові фінансові кошти.
Показники доходу-витрат
Обов'язково перевірте ці дані і спробуйте з'ясувати причини падіння результатів, якщо вони мали місце бути. Власник може повідомити, що даних немає. У такому випадку краще відмовитися від придбання даного об'єкта.
Продаж готового бізнесу в цій сфері – ризикова справа. Тому до цього варто підходити з усією серйозністю і для початку зважити всі ризики, порівняти плюси і мінуси.
За матеріалами BeBoss.ru

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!