Як купити автомийку і не помилитися з вибором

XX століття часто називають століттям автомобілів, а в новому сторіччі значення автомобіля тільки зростає. Особистий автомобіль істотно спрощує життя людей, тому не дивно, що машина зараз є практично в кожній родині, а в деяких навіть по дві. Автовласників стає все більше, а за машинами потрібно доглядати, тому для бізнесу актуальні такі об'єкти, як автосервіси та автомийки.
Якщо ви будете мати автомийку з вигідним географічним положенням і сучасним обладнанням, то вкладення стануть швидко окупатися. Однак, тут постає серйозне питання: купити готову автомийку з рук або створити бізнес з нуля? Багато в чому це залежить від наявних коштів і вільного часу. Основні фактори, що впливають на рішення про покупку готової до роботи автомийки - прибутковість бізнесу, стан устаткування, географічне положення. Варто заздалегідь провести маркетингові дослідження, виявити основних конкурентів і їх розкрученість. За відомостями аналітиків з інтернет-порталу BeBoss.ru, все ж вигідніше купити бізнес, ніж починати з нуля. Одне тільки устаткування буде коштувати не менше 100 тисяч умовних одиниць. Так http://www.beboss.ru/business стверджує, що середня ціна автомийки становить 150-200 тисяч доларів.
Місцезнаходження
Продаж бізнесу часто відбувається через невигідне розташування, тому потрібна грамотна оцінка. Самий ідеальний варіант - відсутність інших автомийок поруч. Якщо ж конкуренти все-таки є, то доведеться приділяти більше уваги рекламі, PR-заходам і створенню спеціальних пропозицій для клієнтів.
Устаткування
Купівля-продаж бізнесу часто здійснюється через проблеми з обладнанням. Варто запам'ятати, що номером 1 в цій сфері є обладнання фірми Karcher. При покупці автомийки важливо оцінити зношеність обладнання, щоб потім не витрачати додаткові фінансові кошти.
Показники доходу-витрат
Обов'язково перевірте ці дані і спробуйте з'ясувати причини падіння результатів, якщо вони мали місце бути. Власник може повідомити, що даних немає. У такому випадку краще відмовитися від придбання даного об'єкта.
Продаж готового бізнесу в цій сфері – ризикова справа. Тому до цього варто підходити з усією серйозністю і для початку зважити всі ризики, порівняти плюси і мінуси.
За матеріалами BeBoss.ru

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!