У кожного з нас можуть бути різні причини для поїздки в інше місто. Хтось вимушений їхати по роботі, інших приваблюють подорожі і можливість побачити нові цікаві місця. Так чи інакше, питання житла для більшості подорожуючих залишається відкритим. Як правило, громадяни обирають між номером в готелі і житлом подобово. Чому оренда квартири здається більш привабливою, і який варіант все ж таки кращий?

Домашній затишок недорого

Популярність житла подобово росте з кожним роком. Таку інформацію дає портал ЛУН.ua http://day.lun.ua – експерт ринку нерухомості в Україні. Перейшовши за посиланням, можна побачити, скільки оголошень зібрано на сторінках сайту, а також знайти безліч корисної інформації на тему нерухомості.

Великий інтерес до квартир подобово пояснити досить легко. По-перше, громадян приваблює доступна ціна. Вартість подобової оренди, як правило, значно менше, ніж проживання в готелі. Крім того, більшість туристів називають проживання в орендованій подобово квартирі більш комфортним, адже обстановка нагадує домашню. Тут є все необхідне – зручні меблі, побутова техніка, цілодобова гаряча вода, інтернет. Подобова оренда квартири дозволяє також економити на харчуванні, адже на власній кухні можна приготувати будь-які страви – недорого і смачно.

Серед переваг подобової оренди житла експерти називають також величезний вибір квартир. Навіть у невеликому місті можна, як правило, знайти декілька оголошень про оренду квартири. Чи варто говорити, що у столиці кількість пропозицій перевищує декілька тисяч.

Стандартний готельний номер

На відміну від квартир подобово, кількість готелів навіть у великих містах значно обмежена. Крім того, вони розташовані переважно в центрі, тому якщо потрібен конкретний район міста, з цим можуть виникнути деякі проблеми.

Всі номери в готелі, як правило, оформлені в одному стилі і виглядають досить стандартно. Для деяких громадян це не відіграє важливої ролі, але якщо індивідуальність має значення, в готельному номері навряд чи буде комфортно. Хіба якщо обрати номер люкс, але ціна на нього буде відповідна.

Експерти говорять, що в цілому вартість проживання в готелі дещо вища, аніж у квартирі подобово. Виключенням можуть стати найпростіші готелі або хостели, але умови проживання тут відповідні.

На думку аналітиків, подобовій оренді житла навряд чи вдасться повністю витіснити з ринку готельний бізнес. Проте інтерес до орендованих квартир росте, ці тенденції актуальні для всієї України, тож давати точні прогнози стосовно майбутнього готелів досить важко.