Президентський блок висунув в мери Тернополя Ігоря Вонса

Ігор Вонс став єдиним узгодженим кандидатом від трьох політичних партій на посаду Тернопільського міського голови.

Збори Тернопільської міської організації Партії «Блок Петра Порошенка - Солідарність» відбулися 23 вересня. Усі делегати одноголосно підтримали кандидатуру Ігоря Вонса на посаду Тернопільського міського голови. Таким чином засновник Ігор Васильович став єдиним узгодженим кандидатом у мери Тернополя від трьох партій. Балотуватиметься він від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Ігор Вонс – голова Центру Антикорупції. В минулому – керівник компанії «Колумбус», реалізував у місті кілька успішних проектів у сфері телекомунікацій, транспорту та зв’язку.

Серед пріоритетних задач на посаді міського голови Ігор Вонс бачить: повне викорінення корупції та фінансових зловживань серед чиновників; забезпечення прозорого формування міського бюджету та його видатків; визначення чіткої довгострокової стратегії розвитку міста; максимальну участь тернополян в ухваленні важливих для міста рішень.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!