• Головна
  • ФК «Тернопіль» реабілітувався перед вболівальниками, перемігши вдома одного з лідерів
08:30, 28 вересня 2015 р.

Перед початком звітної гри головний «креативщик» тернополян Віталій Богданов відчув проблеми з паховими кільцями, тож на полі з’явився лише в другому таймі. Однак, забігаючи наперед, відзначимо, що зіграного часу йому цілком вистачило, щоб зробити гольову передачу, яка принесла перемогу муніципалам над черкаським""Дніпром".

Розпочали ж тернополяни з тріо у центрі поля в складі Романа Гаврилюка, Андрія Кондзьолки та Василя Чорного. І на початках видавалося, що господарі програють центр. Черкащани вдалися до дальніх ударів, і кілька з них були досить небезпечними. Однак, гостям бракувало точності. Тернополяни ж за першу половину першого тайму створили лише напівмоменти. Досить небезпечний рикошет стався після удару Юрія Соколовського, але у ворота м’яч не влучив.

А ось на 25-й хвилині господарі забули в своєму штрафному форварда гостей Батальського. М’яч після його потужного удару метрів з 10-ти, летів прямісінько у ворота, але Сергій Чернобай зреагував на удар і відбив шкіряну кулю. Це був найнебезпечніший момент всього першого тайму.

У перерві Василь Івегеш серйозно порозмовляв з підопічними, і в другому таймі ФК «Тернопіль» заграв жвавіше. Хоча вже на п’ятій хвилині господарі могли пропустити у свої ворота, однак той ж Батальський знову пробачив тернополян, пробивши неточно головою з лінії воротарського майданчика.

Далі гра перемістилася у центр поля, а на 58-й хвилині стався… гол. На той момент Віталій Богданов уже з’явився на полі, а господарі отримали право на кутовий. Саме диспетчер господарів подав м’яч на дальню штангу, де він зустрівся з головою Сергія Атласюка і влетів у ворота – 1:0.

Гості було кинулися відіграватися, але до реальної небезпеки справа не доходила. Лише на 69-й хвилині стався епізод, який тренер гостей Олександр Полуницький на післяматчевій прес-конференції назве ключовим. Андрій Скарлаш, демонструючи дриблінг, зліва вийшов на ворота господарів, де у підкаті м’яч в нього вибив оборонець господарів Сергій Атласюк. Гості вимагали пенальті, але арбітр показав… жовту картку Скарлашу.

Надалі небезпечних моментів у гостей вже не було, хоча градус напруги на полі не зменшувався до останніх хвилин. А от тернополяни провели ще кілька небезпечних атак. Особливо гострий епізод був у Тараса Кривого, який фактично виходив віч-на-віч з голкіпером, але з гострого кута пробив поруч зі стійкою.

Фінальний свисток застав тернополян в атаці. Це Віталій Богданов небезпечно пробив зі штрафного…

Отож, з мінімальним рахунком 1:0 ФК «Тернопіль» здобуває третю перемогу в чемпіонаті, повідомляє офіційний сайт клубу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію