Той хто хоч раз хотів купити квартиру в новобудові знає, наскільки це важкий і відповідальний процес.

Вибір покупця визначається мінімальною наявністю ризиків при покупці квартири в новобудовах, наявністю надійного забудовника, правильним оформленням документів при купівлі квартир, якістю будівельних матеріалів і технологією спорудження новобудов. Клієнтам, які збираються купити житло в новобудовах Львів http://bever.com.ua/, варто дотримуватися деяких рекомендацій.

Треба отримати інформацію про забудовників. Ця інформація зазвичай присутня на офіційних сайтах будівничої компанії. Якщо у забудовника немає свого сайту, це вже може говорити про те, що публічності організація не любить.

 Зверніть увагу на інфраструктуру. Новобудови найчастіше розташовані в різних районах міста. Це можуть бути цілі квартали, або окремі будівлі з точковою забудовою. У зв'язку з цим, перш ніж купувати квартиру в новобудові, з'ясуйте де буде побудований будинок, в якому районі, наскільки в цьому місці розвинена інфраструктура (близькість розташування зупинок транспорту, магазинів, аптек, дитячих садків і шкіл).

Особливо це стосується тих, хто не має власного автомобіля. У практиці досить багато таких випадків, коли купивши квартиру у новобудові втішені власники розуміли, що до повноцінного розвитку району ще далеко, до найближчої зупинки півтора кілометра пішим кроком.

Перед купівлею квартири в новобудові пошук потрібної квартири можна вести двома способами: самим і з допомогою агентств нерухомості. Коротко про переваги обох способів. При пошуку за допомогою агентств нерухомості ви можете знайти пропозиції, яких вже немає в продажу від забудовників, або квартири в новобудовах, які агентства нерухомості продають від забудовника на ексклюзивних правах.

При самостійному пошуку може статися так, що ви знайдете варіант дешевше від інвесторів, або «з перших рук», тобто від забудовника. В цьому випадку зазвичай покупці консультуються у ріелторів, щоб дізнатися, де і як перевірити «підводні камені» у забудовника, або просто дізнатися інформацію про забудовників.

Визначтеся з часом купівлі квартири в новобудові. Під час будівництва квартири в новобудові ви можете зробити її придбання на стадії риття котловану і до періоду самої здачі будинку. Ціна в різні етапи будівництва новобудови буде різна. Найпривабливіша за ціною — при початку будівництва, найдорожча — після здачі новобудови.

Обов’язково перевіряйте папери на будівництво новобудови.