0352.ua

Найбільше тернополяни скаржаться на незаконне будівництво та корупцію

У Тернополі близько року активно діє громадська приймальня народного депутата Тараса Пастуха. Чимало тернополян прийшли на черговий прийом громадян, що відбувся 3 жовтня, аби отримати допомогу у вирішенні своїх проблем.

«Впродовж 9 місяців було прийнято близько двохсот людей на особистих прийомах. Як результат – направлено відповідні депутатські звернення для вирішення і допомоги людям», - каже Назар Зелінка, помічник народного депутата Тараса Пастуха.

Особистий прийом народного депутата відбувається двічі на місяць. Проте щодня в громадську приймальню  Об’єднання «Самопоміч», тернополяни звертаються  за порадою  юристів чи інших фахівців. Тарас Пастух переконаний: проблеми тернополян можна вирішувати на місці.

«Можна готувати депутатські запити, писати багато звернень, але практика свідчить, особливо з органами місцевої влади, що приходять формальні відписки. Хоча проблеми, з якими звертаються люди, є серйозними: це незаконна забудова, корупція, бездіяльність місцевої влади. Щоб вирішити ці проблеми, потрібно змінити систему, за якою працює нинішня влада у місті”.

Люди, які приходять на прийом, переконані – у “Самопомочі” є однодумці, які допоможуть подолати систему.

«Я думаю, що буде результат, бо Об’єднання «Самопоміч» - це люди, які що сказали, те й виконують. Вони не можуть відтягувати, обманювати. Тим більше, що Тарас Пастух це людина, яка боролася за Україну і буде боротися», - каже тернополянин Василь Болещук.

На позитивні зміни у разі обрання Тараса Пастуха міським головою Тернополя сподіваються інші місцеві жителі, які прийшли на особистий прийом до депутата. «Тарас працював в Бучачі, працював в Тернополі, пішов на передову захищати Україну. То є один з тернопільських патріотів, гідних захисників Тернополя і України в цілому”, - каже Іван Мандрик.

З приходом Об’єднання  «Самопоміч» до влади, каже Тарас Пастух, громадська приймальня і далі діятиме, аби бути містком комунікації між тернополянами і їхніми обранцями.

За час парламентської діяльності Тарас Пастух провів 205 особистих прийомів, подав близько 100 депутатських звернень, дві третини з яких стосуються Тернополя. Один з перших депутатських запитів Тараса Пастуха стосувався тернопільського батальйону “Збруч”. Обранець Тернополя зареєстрував 16 законопроектів, вніс майже 400 правок у законопроекти, які розглядались у парламенті.

Законодавчі ініціативи спрямовані на підвищення обороноздатності України, захист військовослужбовців, посилення контролю за використанням бюджетних коштів, соціальний захист населення. Пріоритетним у парламентській діяльності є вирішення проблем Тернополя, виборці якого довірили мандат депутата.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!