• Головна
  • Світле легке пиво «БУЛЬ З ГАКОМ» - напій, що надихає й додає життєвих сил (18+)
Новини компаній
23:05, 6 жовтня 2015 р.

Світле легке пиво «БУЛЬ З ГАКОМ» - напій, що надихає й додає життєвих сил (18+)

Новини компаній

Можливо, не всі  читали твори Михайла Булгакова, але, напевно, кожен про нього чув. Загадковий і водночас легендарний письменник, що завоював прихильність мільйонів людей у  всьому світі своїм талантом проникати в глибини душі кожного, наділяв власних героїв надзвичайними здібностями, що інколи були на межі чогось неймовірного й містичного, вони відкривали таємниці людської сутності та потаємних бажань, в яких кожен боявся собі зізнатися.

Талант  і проникливість генія Михайла Булгакова надихнула творців «РÁДОЙ СВІТЛЕ» на створення неймовірного пива «БУЛЬ З ГАКОМ», яке одним лише своїм існуванням може зробити революцію у світі пивоваріння та доводить, що немає нічого неможливого.

Варити пиво, яке не просто гарно смакує, а надихає на нові вчинки та додає сил, не так вже й просто. Ми ретельно добираємо найкращі компоненти  та поєднуємо їх так, що напій чудово тонізує та дарує відчуття щастя, яке наповнює кожну клітину енергією, жагою до життя та нових звершень, і до того ж він корисний для здоров’я. Думаєте це неможливо? Ще й як можливо!

Шикарний продукт був створений завдяки ініціативі та наполегливості Євгенія Юхниці, українського поета, бізнесмена, який усе життя мріє створювати товари й продукти, що несуть користь здоров’ю людини! Він понад 8 років виношував фантомну ідею: створити пиво (якщо вже людство його так вживає з насолодою) із властивостями відновлення печінки та нирок. Жоден інститут у світі не хотів його слухати, уважаючи ідею неможливою. Але у 2008 році Берлінський науково-дослідний інститут пивоваріння (Die Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin) з ентузіазмом узявся за складне завдання, і в результаті дієвої співпраці з Є. Юхницею в грудні 2010 року  (14 грудня) було створено перший у світі сорт пива із замовленими якостями.

Ключиком до корисності стала рослина розторопша, яку німецьким ученим лабораторій (VLB) удалося адаптувати до складових пива, які не зруйнували чудодійних властивостей рослини, а зберегли й посилили їхню дію. На сьогодні видані патенти в таких країнах, як: Франція, Канада, Україна, Греція, ПАР, Австралія тощо... А загалом чекаємо згоди на отримання патенту в понад 30 величезних країнах світу! Процес визнання ідеї на винахідницькому рівні в інших країнах невпинно продовжується!

Отож, світле смачне пиво ТМ «РÁДОЙ СВІТЛЕ» «БУЛЬ З ГАКОМ» належить до пива типу Пілзнер. Це пиво в 1842 році викликало переворот в історії виробництва пива від верхового до низового способу бродіння. Його  характерні риси: сильний, чистий, свіжий і терпкий хмельовий, смак, що тамує спрагу.

Зварене на новому унікальному німецькому обладнанні («Каспер Шульц») німецьким пивоваром (Will Martin Johannes) світле пиво ТМ «РÁДОЙ СВІТЛЕ» «БУЛЬ З ГАКОМ» на основі розторопші чарує солодовою нотою смаку й аромату, світло-золотистим кольором та грайливою піною.

Виробники (через подвижницьку позицію Є. Юхниці для своєї країни) відмовилися від великих прибутків і закупили компоненти винятково найвищого ґатунку з Німеччини солод Bohemian Pilsner (Weyermann), німецькі дріжджі (VLB PH Hefe), справжній, вирощений між Німеччиною та Францією в екологічно сприятливому районі Hallertauer, німецький хміль (Magnum) а також плоди розторопші з південної України, унікальна вода санаторіїв міста-курорта Хмільник.

Смачне й незрівняне пиво «РÁДОЙ СВІТЛЕ» «БУЛЬ З ГАКОМ» за помірного споживання:

1) сприяє зменшенню відкладення жирів, оскільки алкоголь гальмує жировий обмін і позитивно впливає на захисну дію холестерину;

2) має діуретичну дію;

3) стимулює процес травлення – це пояснюється тим, що під дією невеликої кількості алкоголю, а також двооксиду вуглецю, посилюється діяльність травних ферментів;

4) містить антоціаногени, що мають сильну редукуючу здатність, перешкоджають окисним процесам в організмі та беруть участь у ресорбції заліза та магнію.

27 травня 2015 року в Києві відбувся Шостий дегустаційний конкурс напоїв «BEST DRINK 2015».

Цього року конкурс проходив у дуже складній ситуації. Тому особливо приємно відзначити, що BEST DRINK показав найголовніше – українська індустрія напоїв починає поступово відроджуватися в нових умовах, а якість продукції невпинно зростає. У конкурсі взяли участь 19 компаній з України. На дегустацію було представлено 61 зразок.

Пиво світле ТМ «РÁДОЙ СВІТЛЕ» «БУЛЬ З ГАКОМ» та напівтемне пиво ТМ«РÁДОЙ ЖІНОЧЕ» «МАРГАРИТА» стали переможцями конкурсу та зайняли перше місце. Пиво темне ТМ«РÁДОЙ ТЕМНЕ» «МАЙСТЕР» стало переможцем конкурсу та зайняло друге місце. Усі сорти пива ТМ«РÁДОЙ» отримали чудові відгуки журі.

Безымянный

Безымянный

А вже 12-13 серпня 2015 року  Українська галузева компанія звиробництва пива, безалкогольних напоїв та мінеральних вод «Укрпиво» провела  XVІІІ Міжнародний дегустаційний конкурс та визначила кращі напої України.

Загалом для участі в конкурсі було подано 114 зразків продукції від 32 підприємств – як великих, так і середніх та невеликих броварень, а також виробників безалкогольних напоїв.

Найбільша кількість зразків – 86 – прийшлася на пивну продукцію: від традиційного пива різних сортів до безалкогольних видів та спеціального солоду.

Безымянный 2

Безымянный 2

Нагородження переможців XVІІІ Міжнародного дегустаційного конкурсу відбулося 28 серпня 2015 року в Києві. Приватне акціонерне товариство «Агрокомплекс Хмільникпродукт» нагороджено двома золотими медалями: за високу якість світлого пива «Рáдой світле» «Буль з Гаком», за високу якість напівтемного пива «Рáдой жіноче» «Маргарита», а також срібною медаллю за високу якість темного пива«Рáдой темне» «Майстер».

Тож годі зволікати, смакуйте нашим пивом, яке вже визнала вся Україна і світ!

Безымянный 3

Безымянный 3

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Радой #Буль з гаком #пиво
ТОП новини
"На вихідних страшна гроза заллє ці області, потоки води литимуть дві доби": синоптики попередили про зміну погоди
Зрадник та екс-регіонал з Тернополя Царьов нагадав росіянам, що тепер вони не можуть виїхати з місця проживання без дозволу
"Люті заморозки накриють цю область на вихідні, страшна гроза заллє цілий регіон": синоптики про небезпечну погоду
"Сказати, що в шоці, це нічого не сказати",- військовий з Тернополя про якість української зимової форми
Оголошення
live comments feed...