Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків

“МРІЯ Агрохолдинг” реалізовує масштабний соціальний проект – встановлює дитячі майданчики у населених пунктах, де працює компанія. На це цьогоріч підприємство виділило 200 тисяч гривень.

Новий дитячий майданчик від “МРІЇ” встановили у Тернополі біля Свято-Троїцького духовного центру, що у Парку Національного Відродження. Його відкриття та освячення відбулося в неділю, 11 жовтня. “МРІЯ Агрохолдинг” встановлює десять таких майданчиків у населених пунктах Тернопільщини.

“Окрім Тернополя,  ще дев’ять дитячих майданчиків ми встановлюємо у тих селах, де є наші пайовики. А це – Цебрів Зборівського району, Криве Козівського району, Добриводи Монастириського району, Тилявка Шумського району, Зарубинці Збаразького району, Великий Говилів Теребовлянського району. Наступного року плануємо цей проект продовжити”, – каже начальник соціально-інвестиційного відділу компанії “МРІЯ Агрохолдинг” Василь Мартюк.

Новий тернопільський дитячий майданчик від компанії “МРІЯ Агрохолдинг” діти уже випробували. Дев’ятирічний Богданчик прийшов сюди із церкви з сестричкою і батьком. – “Мені подобається “гірка” і гойдалка. Тепер завжди буду сюди приходити гратися”.

Участь у відкритті майданчика взяв заступник голови – керівник апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Віктор Шумада, парафіяни та настоятель Свято-Троїцького духовного центру Анатолій Зінкевич. “Дуже добре, що наш бізнес є соціально активним. Що його головне завдання скероване не тільки на заробляння коштів, але й на реалізацію важливих соціально-економічних проектів”, – наголосив Віктор Шумада.

Освятив дитячий майданчик настоятель Свято-Троїцького духовного центру Анатолій Зінкевич. – “Сьогодні ми знайшли можливість освятити цей майданчик. Але на сьогодні не стільки вагоме саме встановлення майданчика, як вагомо те, що  ми вчимося робити добрі вчинки. Це дуже важливо. І те, що влада заохочує і підтримує таких підприємців – це теж похвально. Я висловлюю вдячність підприємству, Бог в поміч, щоб земля родила і була можливість добрі справи робити”, – зазначив настоятель Свято-Троїцького духовного центру Анатолій Зінкевич.

Як і в Тернополі, у частині населених пунктів майданчики будуть розташовані біля церков. “Це невипадково, адже церква є духовним центром для села,  для громади, в якому вирує не тільки релігійне, а й громадське життя. Тому “МРІЯ” близько 4-х мільйонів гривень цьогоріч виділила на підтримку духовності і церков у Тернопільській області”, – зазначив начальник соціально-інвестиційного відділу Компанії “МРІЯ Агрохолдинг” Василь Мартюк.

Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 1
Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 2
Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 3
Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 4
Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 5 Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 5 Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 5 Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 5 Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 5 Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 5 Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 5
Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 6 Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 6 Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 6 Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 6
Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 7
Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 8 Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 8 Агрохолдинг “МРІЯ” встановлює на Тернопільщині десять дитячих майданчиків (фото) - фото 8
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!