Особливості будівництва каркасних будинків

Останнім часом швидко набирають популярності каркасні будинки. Технологій їх спорудження сьогодні дуже багато, але спільною рисою являється той факт, що спочатку збирається каркас майбутньої будівлі, а тільки потім виконуються роботи по утепленню і обшивці.

Таким чином є можливість виконувати будівництво приватного будинку із зразковими тепло-ізоляційними властивостями. Такі споруди міцні, надійні, відповідають всім сучасним вимогам.

Основні переваги каркасних споруд

Каркасні будинки мають численні достоїнства, серед яких:· можливість проведення будівництва протягом всього року;· простота монтажу;· можливість використання полегшених типів фундаменту;· легкість конструкції;· відсутність при будівництві мокрих процесів;· екологічність – будинок абсолютно безпечний, дихаючий, з оптимальним мікрокліматом і мінімальними втратами тепла;· широкі архітектурні можливості;· довговічність – при правильній експлуатаціі такі споруди здатні прослужити до 80 років, без втрати первинних якостей;· невелика вартість порівняно з традиційним будівництвом.

Основні різновиди каркасних будинків

Самими поширенними варіантами в Україні являються канадські і фінські будинки. Канадські щитово-каркасні споруди будуються з готових панелей, а монтаж фінських виконується з окремих деталей безпосередньо на будівельному майданчику.

Сам каркас може бути металевим або дерев̛̛̛яним. Дерев̛яні конструкції зустрічаються набагато частіше, завдяки невисокій вартості і кращій витривалості до різноманітних погодних умов.

Особливості канадських будиночків

Будувати споруди таким способом в Україні почали порівнянно недавно, але швидко використання таких технологій набуло широкого поширення серед населення.

Головними перевагами являється швидкість будівництва – до 40 днів і не висока вартість робіт. Незважаючи на те, що процесс монтажа швидкий і нескладний, рекомендується користуватись послугами профессіоналів, які мають довготривалий досвід проведення таких робіт. Спеціалісти нашої виробничої компанії виконають необхідний об̛єм робіт якісно і вчасно.

Переваги використання SIP панелей

Сьогодні використання такого будівельного матеріалу як SIP панелі являється одним із самих економічних і перспективних методів. Матеріал складається з трьох шарів – це дві тирсоплити, між якими розміщений шар пінополістеролу.

СІП панелі гарно тримають тепло, мають стійкість несприятливих погодних умов.

Послуги можна замовити на нашому сайті http://servus.ua/pid-kluch. Ми гарантуєм якісне виконання всіх етапів будівельних робіт в любих регіонах України.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!