Ігор Вонс спілкувався з дорожниками

Під час зустрічей з виборцями, кандидат на посаду міського голови Ігор Вонс завітав до дорожників. Які проблеми є гострими і як їх вирішувати, Ігор Вонс обговорював з колективом «Облавтодору»: «Першочергове завдання, яке потрібно зробити – це налагодити діалог між владою та громадою. Тому що саме зневіра, апатія є найбільшим ворогом. Неможливо провадити зміни в країні, не маючи підтримки громади».

Як вважає Ігор Вонс, важливим моментом у розвитку Тернополя є прозорість формування і витрат бюджету. Як зробити місто цікавим для інвесторів, як вирішувати житлові та комунальні проблеми, побороти корупційні схеми і навести лад у місті - ці проблеми, на думку кандидата від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», треба вирішувати вже зараз. Найкраще це робити, переконаний Ігор Вонс, єдиною командою: «Це є вертикаль – президент, голова адміністрації та міський голова. Якщо ці люди будуть дивитись в одному напрямку, то в місті та області можна реалізувати чимало проектів, і фінансування буде суттєвим, якщо тільки побачать, що влада тут буде працювати на громаду і на людей».

https://www.youtube.com/watch?v=HAl5jlhZZyI&feature=youtu.be

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!