У Тернополі професійні футбольні клуби котяться у прірву

У черговому турі Першої футбольної ліги обдиві тернопілські команди вкотре програли і залишаються на дні тарнірнуї таблиці.

ФК "Тернопіль" приймав вдома гостей з Чернігова. Те, що «Десна» нині займає явно не своє місце у турнірній таблиці з’ясувалося уже з перших хвилин поєдинку в Тернополі. Досвідчена команда з яскраво вираженими лідерами (один екс-гравець «Дніпра» та збірної України Костянтин Кравченко чого вартий) однозначно може претендувати на позицію в «турнірці» вище десятої.

Хоча на перших хвилинах ФК «Тернопіль» грав на рівних з досвідченими гостями. Щоправда, до небезпечних моментів справа не доходила, але й до Сергія Чернобая м’яч потрапляв лише зрідка. До гострих випадів можна віднести хіба дальні удари Ігоря Курила і Тараса Кривого – та у першому епізоді вдалу позицію у воротах обрав голкіпер гостей і спокійно відбив м’яч у поле, а в другому – м’яч пролетів над поперечиною.

А ось перша ж небезпека біля воріт господарів призвела до голу. Есеола (український форвард «Десни», який має нігерійське коріння) після гострої подачі зі штрафного з близької відстані переправив м’яч у ворота господарів – 0:1. Тернополяни активізувалися, але до небезпеки справа дійшла вже під завісу першого тайму. Після подачі кутового Тарасом Кривим Ігор Курило вище всіх вистрибнув у штрафному майданчику гостей, але пробив головою трішки неточно. При цьому здалося, що Ігор Курило та Сергій Атласюк у цьому епізоді завадили один одному.

І коли вже видавалося, що команди підуть на перерву з мінімальною перевагою гостей, ФК «Тернопіль» отримав гол «у роздягальню». Чернігівці вивели один на один з голкіпером Чепурненка, і той елегантно переграв Чернобая та закотив м’яча в порожні ворота – 0:2. І гру, фактично, було зроблено.

У другому таймі ФК «Тернопіль» так і не зміг нав’язати гостям свою гру. Лише на 62-й хвилині Степан Клекот вдало приклався до м’яча після серії рикошетів, однак голкіпер гостей зреагував на потужний удар крізь «частокол» ніг захисників і перевів м’яч на кутовий. А ось гості могли довести рахунок і до великого. На 68-й хвилині Есеола майже вискочив на побачення з Сергієм Чернобаєм, але той вчасно вибіг з воріт і на сантиметри випередив нападника.

Далі гра перейшла в стан анабіозу – одні не хотіли, інші не могли, тож рахунок вже не змінювався, а ось жовті картки того вечора суддя виймав досить частенько – на двох команд їх було показано аж одинадцять(!), повідомляє офіційний сайт клубу.

Тим часом "Нива" започаткувала програвати усі матчі з рахунком 0-1. Не став винятком і поєдинок проти "Іллічівця".