Проти кандидатів від політичної партії «Блок Петра Порошенка »Солідарність« конкуренти почали застосовувати так звані »чорні» технології.

Від імені одного з кандидатів, волонтера АТО Михайла Жирівського, невідомі особи пропонують "продати" свій голос. Про це молодий політик написав в себе на "Фейсбуці" (скрін).

Рекламні конструкції з агітацією іншого кандидата, мецената та благодійника Сергія Мельника, були розтрощені невідомими в ніч на 16 жовтня (фото_1).

А 17 жовтня від рук політичних вандалів постраждав офіс обласної організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

"По всіх виявлених випадках хуліганства проти наших кандидатів ми в уставноленому порядку звернулися до правоохоронців та вимагатимемо знайти та покарати винних, - коментує ситуацію керівник секретаріату Володимир Дзудзило. - А у випадку з Михайлом Жирівським ми повинні памятати, що йдеться про кримінальний злочин, яким є "підкуп виборців".

Нагадаємо, що команда Президента представлена всіма кандидатами до Тернопільської міської та обласної рад і має свого представника на посаду міського голови Тернополя.

Проти кандидатів від політичної партії «Блок Петра Порошенка »Солідарність« конкуренти почали застосовувати так звані »чорні
Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!