Вапнякові меліоранти - вапнякове борошно, гранульований вапняк

Виготовляємо, продаємо та доставляємо гранульований сільськогосподарський вапняк надзвичайно високої якості, виготовлений на сучасному європейському обладнанні. Гранульований вапняк - екологічно чисте добриво, адже виготовляється з вапнякового борошна власного виробництва та чистої води без будь-яких інших домішок. Мелений вапняк у гранулах – це дієвий гранульований карбонатний меліорант, який виготовляється з мінерального борошна (порошку) і який переважно використовується для регуляції рН на слабокислих грунтах та підтримувального вапнування. Основна діюча речовина – CaCO3> 90%, фракція 2–7 мм. Вапняк вноситься стандартним розкидачем добрив восени або рано навесні із подальшою заробкою у грунт.

Сфери застосування:

✓ Розкислення ґрунтів. У формі порошку та гранул застосовується для розкислення ґрунту та збільшення концентрації кальцію. Підвищує рівень засвоєння мінеральних добрив
✓ Для виробництва комбікормів. Вапнякове борошно використовується як харчова добавка в тваринництві та птахівництві
✓ Для очищення та оздоровлення водойм. Відновлення природної флори і фауни, підвищення рівня pH, приріст живої маси риби

Вся продукція сертифікована та відповідає стандартам. При потребі можемо безкоштовно надіслати пробний зразок продукції для ознайомлення з її характеристиками.

Місце видобування: Тернопільська область, Гаї-Розтоцький вапняковий кар’єр. Маємо змогу доставляти продукцію власним автотранспортом по Україні.

Продукція у формі гранул та порошку відвантажується у багатошарових поліетиленових чи паперових мішках біг-бегах по 0,5т та 1,0т.

Точна вага! Висока якість! Доступна ціна!
Готівковий \ Безготівковий розрахунок!

Звертайтеся - адже наш вапняк дозволить суттєво підвищити родючість ваших ґрунтів, ефективно очистить ваші водойми та покращить якісні показники продукції до 30%!

Веб-сайт ➨ https://tpbg.com.ua/
Телефони ☎ (097) 555-07-00, (096) 026-12-65
Рубрики
Промисловість, госптовари
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Компанія КВОТА працює на ринку пластмас уже більше 30 років. За усі ці роки ми здобули великий досві...
15:10, 4 серпня
Траверса палетні, розмір 2700 * 140 * 40 Навантаження на палетомісць до 900 кг. Довжина 2700 мм В...
09:33, 11 серпня
БІОСЕПТИК (Автономна каналізація): Кількість жителів: 4-5; Витрата (л/добу): 800 - 900; Діаметр (...
09:56, 5 серпня
Підприємство купує деревний брикет підтипу Піні-Kей (Pini-Kay) на постійній основі. Вимоги: брикети...
15:13, 8 серпня