IMG_7341aIMG_7359aIMG_7351a

IMG_7500a

IMG_1556a

P2190403

IMG_3511a

Міста, як і люди, мають неповторні обличчя і долі. Одні одразу, з часу заснування, як спалах, інші впродовж століть свого розбою утверджували власну славу і значимість у реєстрі української історії. Тернопіль - отча колиска багатьох поколінь - нерозривно пов’язаний із тими, хто тут народився, гідно продовжив справи нащадків топільчан, які звели місто на Сереті і передали у спадок, як заповіт, нам - розбудовувати його, сумлінно працювати і примножувати правічні духовні святині, щоб бути повновладними господарями рідної землі, щоб гості милувалися її красою і гордилися нами.

 І ось перед нами мальовниче стародавнє місто Тернопіль - нині один із адміністративних, економічних та культурних центрів області у складі Української держави. З якого боку Ви не потрапили б сюди, Вас зустрінуть нові багатоповерхові житлові та промислові споруди та малі чепурні будиночки обіч тихих вулиць, уквітчаних ошатним різнобарв’ям кущів і плодових дерев, ніжні острівці скверів, тінисті привілля парків і чудове голубе плесо Тернопільського ставу. В їх тло органічно вписуються, як коштовні діаманти, уцілілі архітектурні будівлі минулих епох.

Тернополю судилося виростати на перехресті багатьох доріг, яким йшли не лише друзі, а й вороги. Місто, не раз сплюндроване дощенту чужинцями, знову піднімалось із руїн, щоб по праву його називали столицею галицького Поділля.

Тож пропонуємо вам переглянути інтернет-презентацію інвестиційного потенціалу Тернополя.

PA082352

P8193652aa

P8156417

IMG_0325