User views view_photo rubric_id photo_rubric_id 0

Мій домашній улюбленець (квітень)

Рей
3 роки
Голоси: 254
Кіндер
Голоси: 211
Тіма
2,5 місяці
Голоси: 208
Цезар
8 місяців
Голоси: 204
Буся
1 рік
Голоси: 202
Чарлі
4, 5 місяці
Голоси: 187
Ліза
2 роки
Голоси: 180
Орфей
1,5 місяці
Голоси: 166
Опис
<div><span style="font-family: 'Courier New'; font-size: 12px; color: #000000; background-color: transparent;">Дворове кошеня 4 дні просиділо без води і їжі в підземеллі. Кілька днів взагалі не могли зрозуміти як до нього дістатися. Рятували "всім світом"... Коли все ж таки змогли його звідти визволити, мордочка і вушка були розбиті, кігтики зламані, хрипів від постійного мявкання, виразки на язиці... дихати міг тільки через рот (виявилось, що під час знаходження у катакомбах, підхопив вірус)...</span><br /><span style="font-family: 'Courier New'; font-size: 12px; color: #000000; background-color: transparent;">Відмили, прокололи противірусне... пізніше зробили щеплення і паспорт "громадянина України" </span><img src="/admin/phpeople/edit/id/.%5CDefault%5Csmile.gif" alt="" /><br /><span style="font-family: 'Courier New'; font-size: 12px; color: #000000; background-color: transparent;">І ось тепер ми такі ніжні і гарні, слухняні і балакучі красені живемо у квартирі на шостому поверсі...Товаришуємо з рибками, розмовляємо з пташками і мобілкою коли та дзвонить...А ще повністю виправдовуємо своє ім&rsquo;я Орфей (щось постійно мугикаємо, розмовляємо і гарно наспівуємо мурликаючи) </span><img src="/admin/phpeople/edit/id/.%5CDefault%5Csmile.gif" alt="" /><br /><br /></div>
Споті
8 років
Голоси: 165
Sun
4 місяці
Голоси: 163
Опис
<span style="font-family: 'Courier New'; font-size: 12px; color: #000000; background-color: transparent;">Кошеня, яке освітлює і ощасливлює все і всіх оточуючих, мабуть тому незвичне ім'я Сан (в перекладі з англ. сонце) є найбільш відповідним.</span><br />
Рижик
4 роки
Голоси: 157
Рокфорд
5 років
Голоси: 122
Опис
Дуже веселий,енергійний, люблячий та ніжний собака, який поросто не дає<br />нам сумувати!Обожнює гратися і плавати.
Мішель
10 місяців
Голоси: 116
Про конкурс

На сайті міста Тернополя 0352.com.ua стартує новий проект - фотоконкурс "Мій домашній zviri улюбленець". Тривалість конкурсу - півроку, розпочинається 30 березня 2011 року. Кожен охочий може взяти участь у конкурсі з щомісячним розіграшем призів від наших партнерів, приславши фотографії на сайт. Кожного місяця ми визначаємо переможця за кількістю голосів, відданих за кожного учасника проекту. Абсолютного лідера тернополяни визначать в жовтні 2011, шляхом голосування серед переможців кожного місяця.

Увага! Крім інших призів, переможець отримає піврічний запас корму для свого домашнього улюбленця! Тож беріть участь і вигравайте!

Для участі в конкурсі Вам необхідно надіслати фото, кличку і вік Вашого улюбленця, ім’я власника і контактні дані на [email protected]сom.ua з поміткою "Фотоконкурс". Правила участі в конкурсі.

1.Голосування за учасників триває з 15 до 29 числа кожного місяця.

2.Фотографії учасників приймаються до 15 числа кожного місяця.
3. 29 числа в 00:00 голосування закінчується і оголошується трійка призерів, які набрали найбільшу кількість голосів, відбувається нагородження.
4. Голосувати можна 1 раз за кожного з учасників конкурсу з одного комп’ютера. Спроби накрутки лічильника будуть припинятися. Перевірка голосів щодо накрутки відбувається 1 раз в тиждень + після закінчення голосування.
5. Методи збільшення кількості голосів за учасника шляхом: відправки посилання друзям, прохання проголосувати в соціальних мережах та на форумах, рахуються легальними.
6. Протягом конкурсу можна добавляти/корегувати інформацію про домашнього улюбленця.
Щоб переглянути детальну інформаці
ю про улюбленця і додаткові фото – натисніть на фотографію для відкриття додаткової сторінки.

Адміністрація сайту слідкує, щоб голосування було справедливе, і у випадку виявлення накрутки голосів, залишає за собою право проводити контроль голосів учасника та знімати його з голосування взагалі.

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!

1 МІСЦЕ - АРМАН

2 МІСЦЕ -БОНЯ

3 МІСЦЕ - ЧІЛІ

Церемонія нагородження переможців відбудеться найближчим часом. До участі у фінальному голосуванні, яке відбудеться у жовтні (де розігруватиметься головний приз) запрошені учасники, які посіли 1-3 місця, а також учасники АМАНТА та ЗАРІНА.

Нагадуємо, що зараз приймаються фото учасників для визначення переможців травня (до 15.05.2011).

Партнер конкурсу:

img367-1