Отримайте квитки на КВН за… бурульку

Діма
23 роки
Голоси: 2105
Андрій
21 рік
Голоси: 1511
Оля
23 роки
Голоси: 127
Микола
19 років
Голоси: 31
Олег
27 років
Голоси: 26
Дмитро
21 рік
Голоси: 23
Ігор
36 років
Голоси: 20
Олена
20 років
Голоси: 18
Андрій
26 років
Голоси: 17
Олена
19 років
Голоси: 15
Ірина
21 рік
Голоси: 7
Бажаєте взяти участь? Натисніть сюди!
Про конкурс

З багатьох дахів, особливо в центрі міста, нависають чималі бурулі.

Аби забезпечити безпеку тернополянам наш сайт пропонує конкурс, спрямований на ліквідацію бурульок. Адже як довго висітиме льодяна брила залежить саме від нашої активності. Пропонуємо нашим читачам долучитися до доброї справи і спільно з комунальниками наводити лад у місті.

Для цього не потрібна докладати надто багато зусиль, достатньо присилати на електронний адрес редакції ([email protected]) фото бурулі та короткий опис: де вона висить, чи є знизу огорожа та застереження для людей,  коли ви звернулися в ЖЕК, щоб збити цю бурульку, яка була реакція. Збили ви самостійно бурульку, зробили це комунальники чи сфотографована вами бурулька продовжує висіти і нести небезпеку.

Насамперед пропонуємо братися за бурульки довжиною понад 1-1,5 м у місцях, де завжди людно, адже з підвищенням температури вони швидко видовжуватимуться і падатимуть на тротуари.

Автори найцікавіших фото та історій отримають квитки на півфінальну гру Західноукраїнської ліги КВН, яка відбудеться 26 грудня в ПК "Березіль". Переможців визначатимуть читачі сайту (шляхом голосування), а також журналісти 0352.

Конкурс триватиме до 25 грудня (12:00). Саме цієї дати ми оголосимо переможців.

В листі обов’язково має бути вказане повне ім’я конкурсанта, вік, населений пункт та телефон учасника. Фотографія не має перевищувати розмір 2 мб. Всі фотографії мають мати лише розширення .jpg.

Відрадно, що після фоторепортажу 0352 на вул. Руській над магазином «Озон» наступного дня позбивали численні бурульки. Також нещодавно ліквідували льодяну загрозу для відвідувачів кав’ярні на вул. Січинського біля «Атріуму», бурульки там висіли прямо над входом. 

Підбито підсумки конкурсу. За результатами голосування переміг учасник Діма, який набрав найбільшу кількість читацьких голосів. А працівники редакції сайту віддали свої голоси за фото учасниці Ольги. Тож і Діма, і Ольга отримують по 2 запрошення на півфінал Західноукраїнської ліги КВН.

Дякуємо за участь також іншим учасникам.