Мій домашній улюбленець (червень)

Лорд
3 місяці
Голоси: 136
Джесіка
1 рік, 7 місяців
Голоси: 132
Абат
7 місяців
Голоси: 123
Боні
1 рік
Голоси: 107
Бета
6 років
Голоси: 90
Опис
Бета швендяє по хаті, <br />в Бети лапці волохаті.<br />В Бети - чорна нагла морда,<br />в неї дупця - наче торба,<br />В Бети довга борода,<br />вуха й вуса - хоть куда!<br /><br />Бетуся любить моркву, сиру картоплю, будити своїх господарів вранці і демонстративно ображатися)<br />Всіх навколишніх Бета вважає особистими масажистами (а найбільше балдіє від почухування животика).<br />У неї розкішна, шовковиста кудлата шерсть, що ж до її карих очей... то їх гіпнотичний погляд примусить і найголоднішого віддати свій шматочок цій нахабній собаці.
Кекс
8 місяців
Голоси: 86
Муся
8 років
Голоси: 78
Тоша
2 роки
Голоси: 75
Пушок
1 рік, 7 місяців
Голоси: 67
Тішка
7 років
Голоси: 67
Хомка
1 рік
Голоси: 61
Бакс
14 років
Голоси: 58
Лоліта
4 роки
Голоси: 58
Маркіза
6 років
Голоси: 58
Ламборджіна
6 місяців
Голоси: 56
Шарик
6 місяців
Голоси: 56
Джулія
4, 5 роки
Голоси: 53
Люся
9 років
Голоси: 52
Едік
1 місяць
Голоси: 48
Опис
Слухає Rus Rap, Trance &amp; Dub Step.<br />Любить бігати в колесі з 1 до 3-4 ночі, спати, лазити по клітці догори ногами і падати зі столу, або з рук головою вниз.
Про конкурс

Цей розділ присвячується тим, хто не збирає скарбів земних, але без остатку дарує нам свою любов, вірність і дружбу. Вони з нами в хвилини радості, і в хвилини горя. Вони радують нас одним своїм виглядом.

Кожен охочий тернополянин може взяти участь у конкурсі з щомісячним розіграшем призів від наших партнерів, приславши фотографії на сайт. Кожного місяця ми визначаємо переможця за кількістю голосів, відданих за кожного учасника проекту. Абсолютного лідера тернополяни визначать в жовтні 2011, шляхом голосування серед переможців кожного місяця.

Для участі в конкурсі Вам необхідно надіслати фото, кличку і вік Вашого улюбленця, ім’я власника і контактні дані на[email protected]сom.ua або [email protected] з поміткою "Фотоконкурс".zviri

Правила участі в конкурсі:

1.Голосування за учасників триває з 15 до 29 числа кожного місяця.

2.Фотографії учасників приймаються до 15 числа кожного місяця.
3. 29 числа в 00:00 голосування закінчується і оголошується трійка призерів, які набрали найбільшу кількість голосів, відбувається нагородження.
4. Голосувати можна 1 раз за кожного з учасників конкурсу з одного комп’ютера. Спроби накрутки лічильника будуть припинятися. Перевірка голосів щодо накрутки відбувається 1 раз в тиждень + після закінчення голосування.
5. Методи збільшення кількості голосів за учасника шляхом: відправки посилання друзям, прохання проголосувати в соціальних мережах та на форумах, рахуються легальними.
6. Протягом конкурсу можна добавляти/корегувати інформацію про домашнього улюбленця.Щоб переглянути детальну інформацію про улюбленця і додаткові фото – натисніть на фотографію для відкриття додаткової сторінки.

Адміністрація сайту слідкує, щоб голосування було справедливе, і у випадку виявлення накрутки голосів, залишає за собою право проводити контроль голосів учасника та знімати його з голосування взагалі.

Увага! Крім інших призів, переможець отримає піврічний запас корму для свого домашнього улюбленця! Тож беріть участь і вигравайте!

Відбулося нагородження переможців конкурсу «Мій домашній улюбленець» (червень). Власник Зіти (переможця) Володимир, отримав диплом переможця та DVD-плеєр, Віра (власниця Буні) отримала диплом призера та чек на придбання товару в магазині «Світ тварин», Світлана (власниця Тімошки) отримала безкоштовні запрошення в "Цирк на льоду".

 фото194
Зображення0458
Зображення0443
Володимир
Віра
Світлана

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕРВНЯ! 1 МІСЦЕ - ЗІТА, 2 МІСЦЕ -БУНЯ, 3 МІСЦЕ - ТІМОШКА

До участі у фінальному голосуванні, яке відбудеться у жовтні (де розігруватиметься головний приз) запрошені учасники, які посіли 1-3 місця, а також учасники ПУПСІК таКАСЛІ БЕКЕТ.

Партнер конкурсу:

img367-1

Архів конкурсу "Мій домашній Улюбленець":

Квітень

Травень