Мій домашній улюбленець (липень)

Ельза
6 місяців
Голоси: 174
Муся і Пуся
8 років, 1 рік
Голоси: 159
Тіна
10 років
Голоси: 129
Кузя
2,5 місяці
Голоси: 124
Азор і Бровко
2 місяці
Голоси: 117
Марта
1 рік
Голоси: 106
Пупс
1 рік, 7 місяців
Голоси: 105
Опис
<div> <div> <div><span style="font-family: 'Tahoma'; font-size: 12px; color: #000000; background-color: transparent;">Собака, в якої нескінченний запас енергії та любові до всіх оточюючих)))</span></div> </div> </div>
Мася
2 місяці
Голоси: 100
Мася
6 років
Голоси: 98
Лоліта
4 роки
Голоси: 97
Веніамін
Голоси: 92
Споті
8 років
Голоси: 89
Опис
<span style="font-family: 'Courier New'; font-size: 12px; color: #000000; background-color: transparent;">"Собака - единственное существо в мире, которое любит своего хозяина больше чем себя. И готова отдать за него свою жизнь....</span><span style="font-family: 'Courier New'; font-size: 12px; color: #000000; background-color: transparent;"></span><span style="font-family: 'Courier New'; font-size: 12px; color: #000000; background-color: transparent;">"</span><br /><span style="font-family: 'Courier New'; font-size: 12px; color: #000000; background-color: transparent;">Весела, радісна собака, сповнена енергії... </span><br /><br />
Одін
8 років
Голоси: 89
Васька
2 місяці
Голоси: 88
Арнольд
3 роки
Голоси: 87
Майлуся
4 роки
Голоси: 85
Пуся
5 років
Голоси: 82
Кузя
5 років
Голоси: 80
Про конкурс

Цей розділ присвячується тим, хто не збирає скарбів земних, але без остатку дарує нам свою любов, вірність і дружбу. Вони з нами в хвилини радості, і в хвилини горя. Вони радують нас одним своїм виглядом.

Кожен охочий тернополянин може взяти участь у конкурсі з щомісячним розіграшем призів від наших партнерів, приславши фотографії на сайт. Кожного місяця ми визначаємо переможця за кількістю голосів, відданих за кожного учасника проекту. Абсолютного лідера тернополяни визначать в жовтні 2011, шляхом голосування серед переможців кожного місяця.zviri

Для участі в конкурсі Вам необхідно надіслати фото, кличку і вік Вашого улюбленця, ім’я власника і контактні дані на[email protected]сom.ua або [email protected] з поміткою "Фотоконкурс".

Правила участі в конкурсі:

1.Голосування за учасників триває з 15 до 29 числа кожного місяця.

2.Фотографії учасників приймаються до 15 числа кожного місяця.
3. 29 числа в 00:00 голосування закінчується і оголошується трійка призерів, які набрали найбільшу кількість голосів, відбувається нагородження.
4. Голосувати можна 1 раз за кожного з учасників конкурсу з одного комп’ютера. Спроби накрутки лічильника будуть припинятися. Перевірка голосів щодо накрутки відбувається 1 раз в тиждень + після закінчення голосування.
5. Методи збільшення кількості голосів за учасника шляхом: відправки посилання друзям, прохання проголосувати в соціальних мережах та на форумах, рахуються легальними.
6. Протягом конкурсу можна добавляти/корегувати інформацію про домашнього улюбленця.Щоб переглянути детальну інформацію про улюбленця і додаткові фото – натисніть на фотографію для відкриття додаткової сторінки.

Адміністрація сайту слідкує, щоб голосування було справедливе, і у випадку виявлення накрутки голосів, залишає за собою право проводити контроль голосів учасника та знімати його з голосування взагалі.

Увага! Крім інших призів, переможець отримає піврічний запас корму для свого домашнього улюбленця! Тож беріть участь і вигравайте!

Партнери конкурсу:

Стрижка тварин
Світ тварин
"Benedetto"
logo11
img367-1

images

Архів конкурсу "Мій домашній Улюбленець":

Квітень

Травень

Червень

Відбулося нагородження переможців конкурсу «Мій домашній улюбленець» (липень). Власник Васьки (переможця) Галина, отримала диплом переможця та чек на придбання товару в магазині «Світ тварин», Юля (власниця Машки) отримала диплом призера та безкоштовні запрошення в "Цирк Круїз", Таня (власниця Пусі) отримала диплом призера та чек на придбання товару в магазині «Світ тварин».

 фото192
 фото203
 фото190
Галина
Таня
Христина

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЛИПНЯ! 1 МІСЦЕ - ВАСЬКА, 2 МІСЦЕ -ПУСЯ, 3 МІСЦЕ - МАШКА.

До участі у фінальному голосуванні, яке відбудеться у жовтні (де розігруватиметься головний приз) запрошені учасники, які посіли 1-3 місця, а також учасники МАЯ,ТУСЯ, РІККІ.

Нагадуємо, що зараз приймаються фото учасників для визначення переможців серпня (до 15.08.2011).