Найоригінальніша пара "Феєрії краси - 2013"

Буртник Оксана і Друль Богдан
Голоси: 3054
Опис
Хоч пройшло часу немало, як цей фільм усі дивились, знайте, друзі, пам’ятайте, ще спортсмени залишились! Комсомольців вже немає, всі забули про Союз, нехай кожен тільки знає: Бодя і Оксана – люкс!
Яцків Ольга і Качур Ярослав
Голоси: 3021
Опис
Нам здається, що ми знаємо один про одного все і ця ілюзія може перетворити життя на буденне і нецікаве, хоча за щоденною рутиною приховані пристрасть і палка любов. Кажуть, від любові до ненависті - один крок…
Кубишин Наталія і Шельвіка Володимир
Голоси: 1656
Опис
Щирі почуття родом із дитинства…І при всій могутності та жорстокості крижаного серця, вони завжди будуть з’єднані тою вічною теплотою, яка додає сили, вселяє надію та віру у щасливий фінал.
Ямкова Олеся і Кузьма Анатолій
Голоси: 1596
Опис
Нестерпно-солодкі губи – і в неї влитий ковток життя – і ще – і ще... Вона розплющила очі і побачила його... принца.. кохання всього її життя... і цей довгоочікуваний поцілунок, який пробудив її від того довгого сну... Як і кожну людину, яка ніби спала не відчувши ні разу в житті смаку кохання... а відчувши, ніби почала жити... з цього моменту по-іншому.
Кошинська Інна і Саранча Олександр
Голоси: 1532
Опис
За допомогою ниток лялькар може керувати лялькою, проте не її емоціями. Саме тому, досконало зіграти визначену роль можна лише тоді, коли почуття обох під контролем.
Довбня Марія і Снітинський Володимир
Голоси: 1530
Опис
Молоді, красиві, закохані, здавалось би, щастя поруч. Кохання спалахує за коротку мить, мовби вогонь, і так само швидко гасне, забираючи життя двох закоханих, Ромео і Джульєтти. Але любов перемагає все і розлучені на землі поєднуються небом навіки.
Рак Наталя і Адамський Вілен
Голоси: 1460
Опис
30 - ті роки ХХ ст. - "Велика депресія" у США. Молоді і відчайдушні коханці Боні і Клайд легко і вишукано грабують банки Америки. І ось у них нове пограбування. Небезпека небезпекою, а кохання ніхто не відміняв...
Карабаник Олена і Жук Іван
Голоси: 1445
Опис
Будь-якого вовка може перемогти сила чарівності. Намагайтеся у першу чергу бачити хороші риси вашого співрозмовника і тоді допомога мисливців не стане у нагоді.
Олендер Ольга і Чиж Володимир
Голоси: 1312
Опис
Шукаючи Жасмин не слід пустелею блукати і принца Аладдіна намарно чекати. Усе та всі є тут – навколо нас! А придивившись, зрозумієш, що лампа з Джином вже давно в твоїх руках!
Ткаченко Інна і Медвечук Віктор
Голоси: 1246
Опис
Маленькі ріжки, ззаду хвістик, І милий погляд чортик має, Ще й гирю «32» тримає! Ніжні крила, пір’я, білі ніжки – Ангелик ззаду плентається трішки. На терезах вони сидять, І правду з’ясувать хотять: Хто кращий з них, і хто сильніший, Хто мудрий більш, а хто добріший, Хто переможе, а хто ні, Чи править будуть сили добрі й злі? А щоб оце їм з’ясувати, Потрібно вам голосувати, Щоб справедливість відновити, І добро в світі встановити.
Маценко Олександра і Ворко Євген
Голоси: 1212
Опис
Неможливо залишитись осторонь від загадкових персонажів, не поринути в чаруючу атмосферу вампірської саги, неприборканості почуттів та у світ фантастичних пригод, що виринають із прохолодного туману, охоплюючи романтичними і таємничими чарами.
Гладка Оксана і Марцeнюк Вадим
Голоси: 869
Опис
Велич і краса, влада і розкіш, розум і правосуддя – все це уособлюють Зевс та Гера, які справедливо, у полоні свого кохання, дивлячись на світ із небес, правлять долями людськими!
Бажаєте взяти участь? Натисніть сюди!
Про конкурс

23 квітня 2013 р. в ТНПУ ім.В.Гнатюка відбудеться захоплююче шоу "Феєрія краси - 2013". На сцені за титули "Міс університету" та "Містер університету" змагатиметься по 12 дівчат та хлопців.

Читачі сайту 0352.com.ua мають можливість проголосувати за учасників конкурсу та вибрати найоригінальнішу пару конкурсу. Пара, яка набере найбільшу кількість голосів, отримає чудовий приз. Голосування триватиме з 6 до 22 квітня.

Після закінчення голосування, всі результати будуть перевірені на предмет використання програм для накрутки голосів. Ті голоси, які були проставлені за допомогою таких програм будуть скасовані. 

Фото Вадима Єльфімова.

Партнери
Mandry 
parashut 
f441291b767f36ecb480244760bdf450 
logo_flam 
княжна 
baster_rgb_v9 
 klyb verxovoi izdu 

Svit_zvaby