User views view_photo rubric_id photo_rubric_id 0

Мій домашній улюбленець (вересень)

Барс
4 роки, 1 місяць
Голоси: 66
Пушка
3 роки, 3 місяці
Голоси: 44
Пудра
2 роки
Голоси: 34
Цезік
7 місяців
Голоси: 31
Кекс
3 роки
Голоси: 25
Масяня
1,5 року
Голоси: 20
Сєня
12 років
Голоси: 19
Опис
Мого домашнього улюбленця звуть Семен (або просто Сєня). Він за породою напівперсицький котик або «екстрімал» (така назва породи). Семен домашній котик, любить добре поїсти і довго поспати. Незважаючи на його вік, він досить добре тримає себе у формі . Йому вже 12 років, а 1р. котячий відповідає 7 людським рокам. Отож йому вже 84 роки! Але поганятися за іграшкою чи пограти хованки він ще не проти.
Стівен
13 років
Голоси: 18
Мурлі
2 роки
Голоси: 17
Соня
10 років
Голоси: 17
Каір
4 роки
Голоси: 16
Оскар
3 роки
Голоси: 16
Димок
1 рік, 2 місяця
Голоси: 15
Муся
1,5 роки
Голоси: 15
Мася
4 роки
Голоси: 14
Бонітта
1 рік
Голоси: 13
Фуша
3 роки
Голоси: 13
Елі
1 рік
Голоси: 13
Мусік
6 років
Голоси: 10
Про конкурс

Цей розділ присвячується тим, хто не збирає скарбів земних, але без остатку дарує нам свою любов, вірність і дружбу. Вони з нами в хвилини радості, і в хвилини горя. Вони радують нас одним своїм виглядом.

Кожен охочий тернополянин може взяти участь у конкурсі з щомісячним розіграшем призів від наших партнерів, приславши фотографії на сайт. Кожного місяця ми визначаємо переможця за кількістю голосів, відданих за кожного учасника проекту. Абсолютного лідера тернополяни визначать в жовтні 2011, шляхом голосування серед переможців кожного місяця.zviri

Для участі в конкурсі Вам необхідно надіслати фото, кличку і вік Вашого улюбленця, ім’я власника і контактні дані на[email protected]сom.ua або [email protected] з поміткою "Фотоконкурс".

Правила участі в конкурсі:

1.Голосування за учасників триває з 15 до 29 числа кожного місяця.

2.Фотографії учасників приймаються до 15 числа кожного місяця.
3. 29 числа в 00:00 голосування закінчується і оголошується трійка призерів, які набрали найбільшу кількість голосів, відбувається нагородження.
4. Голосувати можна 1 раз за кожного з учасників конкурсу з одного комп’ютера. Спроби накрутки лічильника будуть припинятися. Перевірка голосів щодо накрутки відбувається 1 раз в тиждень + після закінчення голосування.
5. Методи збільшення кількості голосів за учасника шляхом: відправки посилання друзям, прохання проголосувати в соціальних мережах та на форумах, рахуються легальними.
6. Протягом конкурсу можна добавляти/корегувати інформацію про домашнього улюбленця.Щоб переглянути детальну інформацію про улюбленця і додаткові фото – натисніть на фотографію для відкриття додаткової сторінки.

Адміністрація сайту слідкує, щоб голосування було справедливе, і у випадку виявлення накрутки голосів, залишає за собою право проводити контроль голосів учасника та знімати його з голосування взагалі.

Увага! Крім інших призів, переможець отримає піврічний запас корму для свого домашнього улюбленця! Тож беріть участь і вигравайте!

Партнери конкурсу:

Стрижка тваринСвіт тварин"Benedetto"
logo11img367-1

images

Архів конкурсу "Мій домашній Улюбленець":

Квітень

Травень

Червень

Липень

Серпень

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВЕРЕСНЯ! 1 МІСЦЕ - БЕЙЛІС, 2 МІСЦЕ -ЄВА, 3 МІСЦЕ -ЯВРИК.

До участі у фінальному голосуванні, яке відбудеться у жовтні (де розігруватиметься головний приз) запрошені учасники, які посіли 1-3 місця.

 фото236Зображення0595
ЖеняОксана