• Головна
  • У Тернополі заборонили слово "Росія" в публічних місцях і на вивісках
14:00, 16 червня 2016 р.

У Тернополі заборонили слово "Росія" в публічних місцях і на вивісках

Депутати міської ради підтримали проект рішення про заборону використанні у публічних місцях та об'єктах реклами слова "Росія", повідомляє Номер один.

Проектом рішення передбачалося, що у Тернополі заборонено використовувати слова Росія та Російська Федерація у назвах громадських закладів, на вивісках та у рекламі.

За словами міського голови Сергія Надала, з такою ініціативою до міської ради звернулися націоналістичні організації обласного центру.

Депутати підтримали рішення з поправками, запропонованими депутатом Іваном Сороколітом. Відтак, окрім Росія та РФ, у перелік заборонених слів додалися ще й Москва та переклади усіх перелічених слів на інші мови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#У Тернополі заборонили слово "Росія" в публічних місцях
Останні новини
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
"Лютий мороз вперіщить в кількох областях, суне зимове похолодання": синоптики сказали про снігопад і холод в регіонах
Оголошення