• Головна
  • Солдати РФ відкрили автоматний вогонь по українських військових
19:00, 10 березня 2014 р.

Солдати РФ відкрили автоматний вогонь по українських військових

Під Бахчисараєм під час захоплення автомобільного батальйону ВМС України російськими військовослужбовцями солдати РФ відкрили автоматний вогонь.

Про це розповів представник командування батальйону, пише Укрінформ.

Російські військовослужбовці увірвалися на територію військової частини і відкрили автоматний вогонь, але поки що ніхто з представників української армії не постраждав. Нападники вилучили телефони в українських військовослужбовців і намагаються вивезти машини з автопарку. Командир підрозділу намагається вести переговори про припинення незаконних дій з боку росіян.

Також наголошується, що раніше озброєні люди почали захоплювати пост радіотехнічного взводу на мисі Лукулл, територію Автобата в Бахчисараї і командний пункт аеродрому в Новофедорівці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Крим #війна #військові
Останні новини
ТОП новини
У травні в Україні вдарить потужний мороз, навіть експерти налякані такою температурою: гроза і град сунуть на тлі шквалів
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Мороз вдарить раптово прямо завтра, в Україні такого стрибка температури не чекали: в якій області рине дощ і злива?
Оголошення
live comments feed...