
15:00, 14 червня 2016 р.
Три відомих футболісти з Прем'єр-ліги стануть гравцями ФК "Тернопіль"
Як стало відомо з власних джерел, українські футболісти Силюк, Скоба та Невмивака стануть гравцям ФК "Тернопіль".
Всі троє футболістів добре відомі українським уболівальникам за виступами у Прем'єр-лізі. Півзахисник Ігор Скоба виступав за "Зорю", "Волинь" і "Іллічівець".
Нападаючий Сергій Силюк грав за "Металург" Запоріжжя, "Зорю" і "Ворсклу". Захисник Дмитро Невмивака останнім часом грав у Вищій лізі Білорусі за "Граніт", а до цього захищав кольори "Іллічівця" і запорізького "Металурга".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:38, Вчора
1
10:45, 14 червня
78
12:39, 17 червня
12:39, Вчора
14
