• Головна
  • Радіус розльоту осколків снаряду, який знайшли на дамбі Тернопільського ставу, становить 1200 метрів
18:00, 1 жовтня 2016 р.

Радіус розльоту осколків снаряду, який знайшли на дамбі Тернопільського ставу, становить 1200 метрів

Як ми повідомляли, сьогодні у Тернополі під час ремонтних робіт дамби тернопільського Ставу виявлено вибухонебезпечний предмет.

01.10.2016 року, близько 10:30 в м. Тернопіль, по вул. Руська, на дамбі тернопільського Ставу, під час капітального ремонту споруди, виявлено  артилерійський снаряд калібром 122 мм часів Другої Світової війни.

На місце події працювала група піротехнічних робіт АРЗ СП Управління ДСНС України у Тернопільській області. Піротехніки дотримуючись вимог безпеки вилучили небезпечний предмет та знищили його в спеціально відведеному місці за межами обласного центру. Як зазначив заступник начальника групи піротехнічних робіт, майор служби цивільного захисту Назар Богдан, дана знахідка є вкрай небезпечною, адже радіус розльоту осколків даного снаряду становить 1200 м.

Радіус розльоту осколків снаряду, який знайшли на дамбі Тернопільського ставу, становить 1200 метрів, фото-1
Радіус розльоту осколків снаряду, який знайшли на дамбі Тернопільського ставу, становить 1200 метрів, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #снаряд
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Мороз, хуртовина і снігопад вдеруться в ці регіони України, вдарить холод і крижаний дощ: такого похолодання ніхто не чекав
Оголошення