• Головна
  • В лісосмузі на Тернопільщині виявили небезпечні відходи
17:30, 30 березня 2017 р.

В лісосмузі на Тернопільщині виявили небезпечні відходи

За одержаною Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області (далі - Інспекція) інформацією, 28.03.2017 року, за участю Киданецького сільського голови, проведено обстеження земельної ділянки на території Киданецької сільської ради Збаразького району у лісосмузі залізниці і виявлено 202 шт. упакованих відпрацьованих ртутьвмісних ламп.

Таким чином їх власник позбувся аби не платити кошти за утилізацію орієнтовною сумою 1500 грн.

У відповідності до своїх повноважень безхазяйні небезпечні відходи працівниками Киданецької сільської ради упаковано в мішкотару та перевезено у складське приміщення для тимчасового зберігання. Інспекцією надано адреси ліцензованих суб'єктів господарювання, які здійснюють збирання відпрацьованих ртутьвмісних ламп. З одними із них, а саме з МП «Альфа» сільською радою домовлено про передачу ртутьвмісних ламп. Тепер кошти за утилізацію будуть заплачені із бюджету Киданецької сільської ради.

Інспекцією рекомендовано Киданецькому сільському голові у порядку ст.12 Закону України «Про відходи» звернутись до органів поліції для встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності та відшкодування збитків за утилізацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #лісосмуга #відходи
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"65-річним пенсіонерам виплатять по 3 700 грн": хто з українців отримає гроші в першу чергу?
Оголошення