• Головна
  • Головний міліціонер області покидає Тернопіль
09:30, 26 лютого 2014 р.

Головний міліціонер області покидає Тернопіль

Як стало відомо 0352, сьогодні зранку очільник тернопільської обласної міліції сьогодні зранку зібрав підлеглих, окреслив свої здобутки на цій посаді та повідомив, що написав рапорт про відставку.

Також Віктор Сак подякував усім за "плідну" співпрацю, та повідомив що покидає Тернопіль.

Очевидно, що на черзі ціла низка звільнень з правоохоронних органів Тернопільщини, адже крім Сака в очільниках відомства ще чимало "приїжджих". 

Нагадаємо, що за час керування Сака у тернопільській міліції виникало чимало НП: втікали ув'язнені, керівників правоохоронних органів ловили на чималих хабарах, на всю Україну "прогримів" випадок з не утилізованою зброєю, кілька правоохоронців покінчили життя самогубством та інші.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сак #міліція #відставка
ТОП новини
"Тариф на електрику підвищили у 2 рази, нова ціна на світло оприлюднена": цю категорію людей змусять платити по-новому
"Завтра тариф на електрику зросте у 2 рази": офіційно підтвердили нове подорожчання ціни за 1 кВт·год
"ТЦК ідуть на підприємства по українців із цими ознаками, прийнято рішення призивати з бронею": мобілізація на фронт
"Українців змусять платити за газ по-новому, потрібно встигнути до 5 травня": скасували знижку на тариф за 1 кубометр
Оголошення