Своєрідний бенефіс народного артиста України Володимира Горянського, присвячений 40-річчю творчої діяльності чекає на Тернопіль 27 лютого – зі своєю, здається найкумеднішою виставою знаний актор театру і кіно виступить на сцені укрмуздрамтеатру

• «Одруження» - одна з найвеселіших п'єс Миколи Васильовича Гоголя. Нехитрий сюжет про те, як четверо неабияк пошарпаних життям женихів сватаються до купецької доньки Агафії Тихонівні, Гоголь перетворив на фантасмагоричну панораму дійсності, де гостра соціальна сатира змішується з гротеском, а виписані автором персонажі колоритні і не схожі один на одного.

Другою зірковою учасницею цієї антрепризи є Руслана Писанка, яка здається в есь минулий рік витратила на телепроект «Зважені та Щасливі» і є партнеркою майбутнього ювіляоа ще в кількох театральних постановках – таких як «За двома зайцями», «Кохання-зітхання» тощо.

• Володимир Горянський розпочав свою акторську карєру в 19978 році на сцені Дніпропетровського драмтеатру ім.М.Горького, з 1988-го і до цього часу працює в Театрі драми та комедії на Лівому березі, в багажу ариста ролі Даніела Джонсона, Гітлера, Голутвіна, О’Брайана, Вознесенського та багатьох інших.

Квитки на виставу «Женихи» можна придбати в касі театру або онлайн: https://concert.ua/ru/eventpage/zhenihi-ternopol