Фестиваль пива "Хмільний кухоль" відбудеться у парку ім.Т.Г.Шевченка 31 травня та 1-2 червня. У програмі - презентація крафтового пива із всієї України, конкурси, виступигуртів, дискотека OPEN AIR.

- Фестиваль пива вже став традиційним у Тернополі. Він відбувається четвертий рік поспіль. - розповідає співорганізатор фестивалю Назар Лис. - Ми запрошуємо тернополян та гостей міста спробувати справжнього крафтового пива, а виробників презентувати свій продукт.

На фестиваль приїдуть "крафтовики" із багатьох куточків України: з Волині, Рівненщени, Одесси, Вінниці, усіх і не перелічиш. Тому видів пива на фестивалі буде справді багато: понад 70.

Громадська організація що проводить фестиваль, має на метірозвивати концепцію event-туризму: це коли туристи приїжджають на окремі події що відбуваються у місті.

- Також необхідно забезпечувати інформування громади про якісну продукцію національного виробництва та просувати культуру відповідального споживання алкогольних напоїв. – сказав керівник ГО «Хмільний кухоль» Руслан Купріюк.

В Україні зараз лише формується спільнота міні пивоварень, які що об'єднані спільною ідеєю: неймовірною любов'ю до пінного від моменту його створення, до того як ви наливаєте його у свій бокал. Ця індустрія розвивається шаленими темпами, як гриби після дощу у кожній області з’являються нові міні броварні, і це відбувається також завдяки таким фестивалям.

Нафестивалі будуть відбуватися різноманітні конкурси що пов’язані з пивом,майстер класи від пивоварів, протягом дня а сцені будуть виступати місцеві гурти. У вечері суботи відбудеться дискотека OPEN AIR. В неділю будуть виступати запрошені гурти з Івано-Франківська та Києва.