1 липня о 13:00 буде проводитись ВИСТАВКА-Конкурс собак під девізом «Для дружби не важлива порода».

Якщо у Вас є собачка запрошуємо до участі у виставці 01 липня 2012 року в парку ТОПІЛЬЧЕ на "Козацькому острові" о 13.00 год. Для участі обов’язкова попередня реєстрація . Реєстраційні дані висилайте на електронну пошту [email protected]

Виставка організована з метою популяризації безпородних тварин. Хочеться показати нашому місту та країні, що всі тварини, незалежно від породи, є рівними і всі мають різні таланти й приносять щастя та радість своїм власникам. Вашому вихованцеві не обов'язково бути супер слухняним, виконувати нормативи собачих іспитів, а досить просто прийти і покрасуватися разом з вами, отримати море задоволення та просто чудово провести час. Учасникам не потрібно мати родовід, відповідати стандартам породи і проходити всі премудрості вищої собачої школи - треба просто бути самим собою.

За звання найоригінальнішої собаки будуть боротися самі незвичайні представники родини собачих. У них зазвичай немає родоводів і часом навіть не відома точна дата їхнього народження, зате вони найулюбленіші, найунікальніші, найвірніші та найвідданіші друзі. Це виставка безпородних собак, яка проводиться в Тернополі третій рік підряд. Організована вона з метою популяризації безпородних тварин. Хочеться показати нашому місту та країні, що всі тварини рівні, незалежно від породи, володіють різними талантами і приносять щастя і радість своїм власникам. Тому в участь у конкурсі ми будемо приймати, як безпородних собак так і породистих, щоб показати що вони рівні.