Прем’єра – 10, 13, 14, 17, 20, 21, 24 вересня
В. Босович
«ІСУС – СИН БОГА ЖИВОГО»
містерія
Ви чули, що сказано: «Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога». А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує, щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.
Ісус Христос
Містерія «Ісус – Син Бога Живого» В. Босовича у постановці лауреата Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка, народного артиста України Федора Стригуна – роздуми про Сина Божого, довгоочікуваного Месію.
Одному журналісту поставили таке запитання: ХТО ТАКИЙ ІСУС ХРИСТОС? Він відповів: У хімії – перетворював воду на вино. У біології – народився від Діви. У фізиці – не підпорядкувався закону тяжіння, коли вознісся на небо. В економіці – нагодував 5000 чоловік 2 рибами та 5 хлібинами. У медицині – зцілював хворих та сліпих без анестезії і навіть воскрешав мертвих. В історії Він – Альфа і Омега, початок і кінець. На думку суду, на Його плечах лежить царювання і Він є Царем усіх земних царів. У релігії – до Отця ніхто не приходить, окрім як через Нього. Ісус Христос - Син Божий, який добровільно став людиною, щоб люди через Його жертву стали дітьми Божими. У Нього немає рабів, але його називають Паном. Він не отримав наукових ступенів, але до Нього казали: Вчитель. Він не виписував рецепти, а казали: Лікар. Він не мав армії, але царі боялися Його. Він не вигравав військових битв, а підкорював світ Своєю любов'ю. Він не вчинив жодного злочину, але Його розіп'яли. Його поховали, але Він воскрес! Він живий! Він із кожним із нас! Сьогодні й до кінця віку!

ПОСТАНОВЧА ГРУПА

Режисер-постановник – лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка, академік Національної академії мистецтв України, народний артист України Федір Стригун
Сценографія та костюми – заслужений художник України Григорій Лоїк
Балетмейстер – заслужений працівник культури України Зіновія Бирда
Хормейстер – заслужений артист України Микола Блаженко
Асистент режисера – заслужений артист України Борис Репка
Виставу ведуть – заслужений артист України Віталій Луговий, Юрій Черненко